16
چکیده: بر اساس رشد جمعیت و خودرو ها و گسترش ابعاد ساختمان ها و محدودیت های شهری روز به روز لزوم استفاده از فضای پارکینگ در فضا های شهری بیش از پیش احساس می شود. از این رو ادغام تکنولوژی با سیستم های قابل استفاده در پارکینگ منجر به تسهیل امور مدیریتی و ارائه خدمات می شود که در ادامه به شرح مفصل تر موضوع پرداخته خواهد شد. مشکلات رایج در سیستم های کنت... ادامه »
14
چکیده: Pebble اولین شرکتی است که ساعت هوشمند را در سال ۲۰۱۲ طراحی و عرضه کرد. این محصول با استقبال اغلب مردم مواجه شد. حتما می دانید که استفاده از ساعت هوشمند برای اغلب ما که نمی توانیم همیشه از گوشی استفاده کنیم، سودمند است. در این میان به ویژگی های این محصولات باید بیشتر توجه کرد. ساعت های هوشمند با طراحی ها و ویژگی های متفاوتی به بازار ارایه شده اند و ... ادامه »
12
چکیده: ردیاب، یک دستگاه کوچک الکترونیکی می باشد که در جایی مخفی شده و اگر شخص یا خودرو یا بار حمل کننده آن حرکت کند تمامی مسیرهای آن را ضبط کرده و برای کاربر آن ارسال میکند. به زبان ساده تر ردیاب مکان اختفای حامل خود را به کاربر نشان میدهد. امروزه، همه میدانند که گوشی های هوشمند و کامپیوتر ها موقعیت مکان را ردیابی میکنند. اکثر مردم به این موضوع اهمیتی نمی... ادامه »
11
چکیده: 1. پنل‌های خورشیدی باریک امروزه سامانه‌های تولید انرژی از نور خورشید (Photovoltaic) بسیار نازک‌تر و انعطاف‌پذیرتر از قبل شده‌اند و این قابلیت، امکان استفاده از این تکنولوژی به عنوان پنل سقف وسایل نقلیه را فراهم می‌کند. این پنل‌ها به طور میانگین حدود 300 وات انرژی را در دسترس قرار می‌دهد که این میزان انرژی ... ادامه »
07
چکیده: شبکه ماهواره‌ای ناوبری ماهواره‌های ناوبری شاید یکی از پیچیده‌ترین انواع ماهواره‌ها می‌باشند که بشر تا کنون موفق به ساختن آنها شده است. گر چه تا بحال هدف اصلی از طراحی و ساختمان آنها برای کاربردهای نظامی بوده ، ولی هم اکنون مطالعات دامنه داری برای استفاده غیر نظامی از آنها در جریان است. برنامه‌های ماهواره‌ای ناوبر... ادامه »
صفحه 1 از 19اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات