19
چکیده: بهبود عملکرد ناوگان خودرویی و تفاوت‌های آن با ردیاب خودرویی وقتی از مشتریان این سوال را میپرسیم که تفاوت بین مدیریت ناوگان و ردیابی خودرو چیست اغلب پاسخ میدهند که ردیابی زیرمجموعه مدیریت ناوگان است. سامانه ردیابی خودرو ترکیبی از نصب دستگاه ردیابی در یک خودرو با نرم افزار دارای طراحی هدفمند است که به مالک خودرو در ردیابی موقعیت خودرو کمک ... ادامه »
15
چکیده: ضرورت داشتن ردیاب برای خودرو چیست؟ ایمنی و حفاظت از جان و مال همیشه یکی از دغدغه‌های اصلی انسان‌ها بوده است. در چند سال گذشته، پیشرفت فناوری در این زمینه کمک زیادی به مردم کرده و موجبات آسایش و راحتی بیش‌تر را فراهم کرده است. اما از طرف دیگر فناوری‌های جدید باعث بروز تهدیدهای تازه‌ای در زندگی مردم شده. خودروهای جدید ... ادامه »
01
چکیده: آیا تیم های موفق استارت‌آپی، چابک هستند؟ هنگامیکه به تعریف پروژه از دیدگاه PMBOK می پردازیم، به تلاش موقتی جهت خلق یک محصول، خدمت یا ایده منحصر به فرد می رسیم. پروژه های استارتاپی بیشتر ماهیت تحقیق و توسعه ای دارند و بیشتر با دانش سر و کار دارند که در مقایسه با پروژه های سنتی، که از قبل بارها و بارها مورد آزمون قرارگرفته اند بسیار متفاوت... ادامه »
31
چکیده: کاله عراق هم به مشتریان شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه پیوست. سامانه ردیابی ناوگن خودرویی شرکت CMS که تجربه بسیار خوبی را با شرکت کاله اصلی در تهران داشته است، درس آموخته مناسبی برای مدیران بخش صادرات کاله کشور عراق به شمار می رود. تجربه ردیابی رهگیری ناوگان خودرویی همراه با بکارگیری سنسورهای دمای یخچال ها و نمایش گزارشات پیشرفته از وضعیت ل... ادامه »
31
چکیده: ثبت قرار داد باشرکت باریج اسانس عقد قرارداد ردیابی سامانه حمل و نقل شرکت باریج اسانس توسط شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه، روز گذشته طی قرارداد که بین آقاي دکتر ابوالفضل همتی و آقای مهندس سعید مقدسی مدیران عامل هر دو شرکت عقد شد، شرکت CMS مسئولیت راه اندازی سامانه ردیابی ناوگان خودرویی و سیستم پخش شرکت باریج اسانس را برعهده گرفت. شرکت باریج ... ادامه »
صفحه 1 از 16اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات