19
چکیده:
08
چکیده: آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که رفت‌وآمد شما و محلی که در آن قرار دارید، قابل ردیابی است؟ شاید تصور کنید که اگر GPS دستگاه خود را خاموش کنید یا Location را غیرفعال کنید، دیگر امکان ردیابی شما وجود ندارد؛ اما محققان دانشگاه Northeastern نشان داده‌اند که این تصور اشتباه است. ساشاک ناراین، یکی از پسادکتری در این دانشگاه می‌... ادامه »
02
چکیده: روز یکشنبه سرانجام پس نزدیک به یک هفته تأخیر، نخستین ماهواره‌ی پیشرفته و نسل بعدی GPS III سوار بر راکت دو مرحله‌ای فالکن ۹ اسپیس‌ایکس از پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال در فلوریدا به فضا پرتاب شد. این فضاپیما که با عنوان «Vespucci» شناخته می‌شود، تقریبا دو ساعت پس از ترک زمین با موفقیت در مدار میانی زمین مستقر شد. ... ادامه »
25
چکیده: گسترش ارتباطات راه دور در جهان كنونی، كه به اختراع ماهواره‌های ارتباطی با استفاده از انقلاب الكترونی انجامید، بشریّت را به عصر فراوانی بیش از پیش اطلاعات و ارتباطات وارد ساخت و مسایل پیچیده‌ای را در صحنه روابط بین‌الملل ایجاد كرد. این نوع از ارتباطات كه با بهره‌گیری از اقمار مصنوعی پرتاب شده به مدار زمین صورت می‌پذیرد، توسط... ادامه »
20
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در راستای توسعه نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی خود قدمی مهم در بازار جهانی از نسخه انگلیسی این نرم افزار رونمایی کرد این نرم افزار برای شرکت های انگلیسی زبان در سراسر دنیا طراحی شده است و مورد استقبال شرکت های فعال در حوزه خلیج فارس نیز بوده است. نسخه عربی این نرم افزار در حال حاضر در حال توسعه و بروز رسانی می ... ادامه »
صفحه 1 از 21اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات