20
چکیده: بازرسی و نظارت از مهم ترین اصول مدیریت در همه سیستم ها به شمار می آیند که اگر به شکل درست انجام شود تاثیر چشمگیری در بهبود روند کار، افزایش بهره وری کارکنان، حفظ حقوق کارکنان و همینطور جلوگیری از بروز تخلفات و پیشگیری از هزینه های اضافی دارد. شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه نرم افزاری با عنوان سامانه بازرسی و نظارت طراحی کرده است که امکان بازرسی ... ادامه »
19
چکیده:
08
چکیده: آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده‌اید که رفت‌وآمد شما و محلی که در آن قرار دارید، قابل ردیابی است؟ شاید تصور کنید که اگر GPS دستگاه خود را خاموش کنید یا Location را غیرفعال کنید، دیگر امکان ردیابی شما وجود ندارد؛ اما محققان دانشگاه Northeastern نشان داده‌اند که این تصور اشتباه است. ساشاک ناراین، یکی از پسادکتری در این دانشگاه می‌... ادامه »
02
چکیده: روز یکشنبه سرانجام پس نزدیک به یک هفته تأخیر، نخستین ماهواره‌ی پیشرفته و نسل بعدی GPS III سوار بر راکت دو مرحله‌ای فالکن ۹ اسپیس‌ایکس از پایگاه نیروی هوایی کیپ کاناورال در فلوریدا به فضا پرتاب شد. این فضاپیما که با عنوان «Vespucci» شناخته می‌شود، تقریبا دو ساعت پس از ترک زمین با موفقیت در مدار میانی زمین مستقر شد. ... ادامه »
25
چکیده: گسترش ارتباطات راه دور در جهان كنونی، كه به اختراع ماهواره‌های ارتباطی با استفاده از انقلاب الكترونی انجامید، بشریّت را به عصر فراوانی بیش از پیش اطلاعات و ارتباطات وارد ساخت و مسایل پیچیده‌ای را در صحنه روابط بین‌الملل ایجاد كرد. این نوع از ارتباطات كه با بهره‌گیری از اقمار مصنوعی پرتاب شده به مدار زمین صورت می‌پذیرد، توسط... ادامه »
صفحه 1 از 22اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات