اخبار و مقالات

28

مشکلات پیش روی مدیران سازمان های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی (بخش دوم)

در مقاله گذشته تعدادی از مشکلات پیش روی مدیران سازمان های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی را شرح دادیم. باقی موارد و مشکلات این سازمان ها را نیز در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
چالش سرقت ناوگان خودرویی

یکی از اصلی ترین سوالاتی که پاسخ آن را تنها با استفاده از نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی خواهید یافت این است که "ناوگان خودرویی سازمانتان در حال حاضر کجا هستند؟" پاسخ این سوال ضمن کاهش خطر سرقت خودرو، در زمان وقوع چنین مواردی به شما این امکان را می دهد که سریعا از مفقود شدن ناوگان خود مطلع شده و با ردیابی خودروی خود اقدامات لازم را در اسرع وقت اتخاذ نمایید.
عدم کنترل ناوگان در مواقع بحرانی

تصور کنید به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی و یا حوادث و تصادفات جاده ای، ناوگان شما دچار مشکل در تردد شده اند. در چنین شرایطی بدون وجود اطلاعات دقیق از موقعیت و وضعیت ناوگان خود چطور قادر خواهید بود تصمیم گیری کنید و اقدامات لازم را در زمانی کوتاه انجام دهید؟ با استفاده از نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی و اطلاع از وضعیت لحظه به لحظه این ناوگان و شرایط جاده ای، جان رانندگان و سرمایه های سازمان خود را حفظ کنید.
صرف زمان طولانی برای تهیه گزارش

مدیران سازمان های حمل و نقل، مسئولیت ها و وظایف بسیار زیادی از جمله راضی نگهداشتن مشتریان، حفظ انگیزه در کارکنان و اطمینان از شرایط ناوگان خود دارند. در کنار تمامی این وظایف، تهیه گزارش ها و انجام کارهای اداری کاغذی نیز امری زمان بر می باشد. در صورتی که استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی به مدیران سازمان ها این اجازه را می دهد که گزارش های موردنیاز خود را از طریق نرم افزار دریافت کنند و با استفاده از داشبوردهای مدیریتی تمرکز خود را بر مدیریت ناوگان و تصمیم گیری در این خصوص بگذارند.
هزینه های بالای عملیاتی

هزینه سوخت، هزینه های بیمه و هزینه های تعمیرات هر روزه بیشتر از قبل می گردد. ناوگان خودرویی شما سرمایه های سازمانتان هستند که برای شما سودآوری دارند. هرقدر هزینه های سازمان کاهش پیدا کند، سودآوری بیشتر خواهد شد. این کاهش هزینه مستلزم بهینه سازی مسیریابی، کاهش مصرف سوخت و هزینه های بیمه می باشد. نرم افزار ردیابی ناوگان حمل و نقل به سودآوری سازمان شما کمک شایانی خواهد کرد.
نارضایتی مشتریان

شاید مشتریان ناراضی برای شما یک مشکل محسوب شود، درحالیکه چنین نیست. مشتریان ناراضی، در کشف مشکلات به شما کمک خواهند کرد.
از دست دادن پول و دارایی سازمان

هزینه های بسیار زیاد سوخت، نگهداری و تعمیرات پر هزینه و مشتریان ناراضی، همه و همه منجر به کاهش سود دهی کسب و کار شما می گردد. این در حالیست که با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی، خواهید توانست مشکل اساسی در سازمان خود را شناسایی کرده و داده های لازم برای ردیابی و حل مشکلات را در اختیار داشته باشید. بدین ترتیب ناوگان خودرویی سازمان شما کم هزینه تر و سودآورتر خواهد شد.
ردیاب_خودرو

تهیه و ترجمه : پریسا قریب نژاد

 نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی - کاتالوگ

تعداد مشاهده خبر: (145)
کد خبر: 1321