اخبار و مقالات

(آرشیو نویسنده isazadeh)

28
چکیده: در مقاله گذشته تعدادی از مشکلات پیش روی مدیران سازمان های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی را شرح دادیم. باقی موارد و مشکلات این سازمان ها را نیز در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد. چالش سرقت ناوگان خودرویی یکی از اصلی ترین سوالاتی که پاسخ آن را تنها با استفاده از نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی خواهید یافت این است که "ناوگان ... ادامه »
20
چکیده: مهمترین دغدغه هر شرکت یا سازمانی ایمنی است. ایمنی مقوله ایست که برای هر سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است و سازمان تمام تلاش خود را می کند که هر روز آن را ارتقا دهد. وقتی صحبت از ایمنی در کسب و کاری می کنیم یعنی درباره حفظ سلامتی افراد صحبت می کنیم و برای رسیدن به این هدف نکته ای که اهمیت دارد توجه به جزئیات است. برای داشتن سازمانی ایمن تر باید ب... ادامه »
08
چکیده: کنترل دما و مناسب نگه داشتن فضای یخچالها در ناوگان هایی خودرویی که مسئول حمل محصولات غذایی یا دارویی که قابلیت فاسد شدن دارند، امری چالش برانگیز است. محصولات غذایی یا دارویی مشخصات و ویژگی های خاصی دارند و برای حمل و نقل آنها باید از قوانین و اصول مناسب پیروی کرد. به طور مثال محموله باید سریع حمل شود و در تمام طول مسیر در یک دمای خاص نگه داری شود چ... ادامه »
30
چکیده: استفاده از CMMS اتفاق جدیدی نیست ، مدتهاست که سازمانها و شرکتهای مختلف از نرم افزار نگهداری و تعمیرات استفاده می کنند. اما تکنولوژی هر روز رو به پیشرفت است. شما ممکن است از یک نرم افزار نت استفاده کنید اما آیا از کارایی نرم افزار قدیمی خود اطمینان دارید؟ چطور می توانید آن را تست کنید ؟ آیا این نرم افزار نیازهای شما را برطرف می کند؟ تست و یا آزمایش ... ادامه »
25
چکیده: تصور کنید که پشت میز خود نشسته اید و گزارشی دریافت می کنید که یکی از خودروهایی که باید چندین ساعت پیش به مقصد می رسید در دسترس نیست و هیچ کس اطلاعی از آن ندارد. چه کاری انجام می دهید؟ فرقی نمی کند که شما مالک یک ناوگان خودرویی بزرگ با تعداد خودرو زیاد باشید یا یک ناوگان کوچک با تعداد خودروهای کمتر. حتی ممکن است چندین خودرو داشته باشید که به شرک... ادامه »
صفحه 1 از 11اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين