اخبار و مقالات

14
چکیده: مقاله"موقعیت یابی وسایل نقلیه با استفاده از سیستم GPS جهت بهبود کنترل آنها " توسط برخی از همکاران شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در سومین کنفرانس سراسری دانش و فن آوری مهندسی مکانیک و برق ایران ارائه شده است که در ادامه می آید :  چكيده   تعیین موقعیت وسایل نقلیه در جاده های مختلف می تواند کنترل ترافیک و ایمنی جاده ها و وسایل ... ادامه »
10
چکیده: وقتی که کم کم دمای هوا کاهش پیدا می کند و ما وارد فصل زمستان می شویم ، جاده ها با برف و یخ پوشیده می شوند و خطر تردد و اتفاقات غیر منتظره در آنها افزایش می یابد. این شرایط آب و هوایی برای مدیران ناوگان خودرویی هم چالشهایی را به وجود می آورد. این چالش آب و هوا از دو جنبه قابل بررسی است. نخست برای شرکتهایی که صرفا از جاده ها استفاده می کنند و دوم برا... ادامه »
29
چکیده: مدیریت کردن ناوگانی از خودروها و تجهیزات فارغ از اینکه چقدر بزرگ باشد کار پیچیده است و چالش های مختلفی دارد. برای موفقیت در مدیریت یک ناوگان خودرویی شما باید همزمان با انجام متعادل وظایف خود سازمان را به سوی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها هم هدایت کنید. این کار ساده ای نیست. یک سیستم مدیریت ناوگان مفید می تواند شما را در انجام وظایف روزانه تان ... ادامه »
05
چکیده: تصور کنید که یک قطب نمای دیجیتالی که از GPS استفاده می کند داخل مغز خود داشته باشید، در این صورت دیگر نیازی به چشمهای خود ندارید! در یک آزمایش روی موشهای نابینا ، یک پروتز عصبی سیگنالهای ژئومغناطیسی را به مغز یک موش نابینا وارد می کند و آنها را قادر می سازد که بتوانند به راحتی در یک مارپیچ حرکت کنند. نتایج نمایان کرده است که موشها توانسته ا... ادامه »
17
چکیده: مدیریت ناوگان خودرویی نیاز به جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات زیادی دارد. از اطلاعات درباره خودروها و تجهیزاتی که در ناوگان دارید گرفته تا توجه به نگهداری و تعمیرات آنها و کالا یا بار و به طور کلی محموله ای که منتقل می کنند. شما باید مراقب تمام دارایی های خود باشید و اگر بخواهید این کارها را به روشهای قدیمی انجام دهید با حجم انبوه اطلاعات مواجه هستید... ادامه »
صفحه 2 از 6اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  بعدي   آخرين