اخبار و مقالات

10
چکیده: وقتی که کم کم دمای هوا کاهش پیدا می کند و ما وارد فصل زمستان می شویم ، جاده ها با برف و یخ پوشیده می شوند و خطر تردد و اتفاقات غیر منتظره در آنها افزایش می یابد. این شرایط آب و هوایی برای مدیران ناوگان خودرویی هم چالشهایی را به وجود می آورد. این چالش آب و هوا از دو جنبه قابل بررسی است. نخست برای شرکتهایی که صرفا از جاده ها استفاده می کنند و دوم برا... ادامه »
29
چکیده: مدیریت کردن ناوگانی از خودروها و تجهیزات فارغ از اینکه چقدر بزرگ باشد کار پیچیده است و چالش های مختلفی دارد. برای موفقیت در مدیریت یک ناوگان خودرویی شما باید همزمان با انجام متعادل وظایف خود سازمان را به سوی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها هم هدایت کنید. این کار ساده ای نیست. یک سیستم مدیریت ناوگان مفید می تواند شما را در انجام وظایف روزانه تان ... ادامه »
05
چکیده: تصور کنید که یک قطب نمای دیجیتالی که از GPS استفاده می کند داخل مغز خود داشته باشید، در این صورت دیگر نیازی به چشمهای خود ندارید! در یک آزمایش روی موشهای نابینا ، یک پروتز عصبی سیگنالهای ژئومغناطیسی را به مغز یک موش نابینا وارد می کند و آنها را قادر می سازد که بتوانند به راحتی در یک مارپیچ حرکت کنند. نتایج نمایان کرده است که موشها توانسته ا... ادامه »
17
چکیده: مدیریت ناوگان خودرویی نیاز به جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات زیادی دارد. از اطلاعات درباره خودروها و تجهیزاتی که در ناوگان دارید گرفته تا توجه به نگهداری و تعمیرات آنها و کالا یا بار و به طور کلی محموله ای که منتقل می کنند. شما باید مراقب تمام دارایی های خود باشید و اگر بخواهید این کارها را به روشهای قدیمی انجام دهید با حجم انبوه اطلاعات مواجه هستید... ادامه »
30
چکیده: در این مقاله سعی شده است تا راه های مختلفی را که استفاده از یک نرم افزار مدیریت ناوگان خودروی حمل و نقل ، باعث افزایش بهره وری و در نهایت سود سازمان می شود ، بررسی شود. پیش بینی و برنامه ریزی مسیر با استفاده از اطلاعات دریافتی از یک دستگاه ردیاب GPS ، شما می توانید برای ناوگان خود مسیری را تعیین کنید که هم بتوان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد... ادامه »
صفحه 2 از 5اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  بعدي   آخرين