اخبار و مقالات

30
چکیده: در این مقاله سعی شده است تا راه های مختلفی را که استفاده از یک نرم افزار مدیریت ناوگان خودروی حمل و نقل ، باعث افزایش بهره وری و در نهایت سود سازمان می شود ، بررسی شود. پیش بینی و برنامه ریزی مسیر با استفاده از اطلاعات دریافتی از یک دستگاه ردیاب GPS ، شما می توانید برای ناوگان خود مسیری را تعیین کنید که هم بتوان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد... ادامه »
12
چکیده: در اواسط قرن گذشته که ابتدای شروع مسابقه سفر به فضا میان کشورها بود ، دستیابی به فضا یکی از فاکتورهای غرور ملی یک ملت محسوب می شد، در حدود سال 1950 میلادی ، وزارت دفاع امریکا به این موضوع پی برد که می تواند از تکنولوژی ردیابی ماهواره ها برای ردیابی و تعیین موقعیت جغرافیایی افراد ثابت بر روی سطح کره زمین نیز ، استفاده کند. در آن زمان هیچ کس تصور ن... ادامه »
01
چکیده: نرم افزار مدیریت ناوگان خودرو کاربرد گسترده ای در شرکت هایی که در حوزه ترانزیت فعالیت میکنند دارد که این امر برای ردیابی سریع ناوگان خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنولوژی سبب پیشرفت عمده ای در حوزه ی ردیابی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت در طول دو دهه گذشته شده است. نحوه کارکرد نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی   بطور کلی، س... ادامه »
08
چکیده: اداره یک شرکت حمل و نقل کار ساده ای نیست. علی الخصوص زمانی که شما مسئول مدیریت یک ناوگان که متشکل از خودروهای گوناگون می باشد هستید. بدون دانستن موقعیت جغرافیایی هر کدام از خودروهای موجود در ناوگان شما مجبورید که تصمیم گیری ها را بر اساس تخمین و حدسیات انجام دهید که این کار راه مناسبی برای مدیریت صحیح یک ناوگان حمل و نقل نمی باشد. در ادام... ادامه »
11
چکیده: ردیاب GPS ابزاری برای نظارت بر موقعیت مکانی از طریق استفاده از سیستم جهانی موقعیت یابی است که موقعیت مکانی یک شی را از راه دور کنتـــرل می کند. تکنولوژی ردیاب GPS می تواند طول و عرض جغرافیایی ، سرعت ثابت و جهت مسیر هدف مورد نظر را ردیابی کند. نحوه عملکرد تکنولوژی ردیاب GPS تکنولوژی GPS گروهی از 24 ماهواره فضایی است که به دور زمین می چرخ... ادامه »
صفحه 3 از 6اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  بعدي   آخرين