اخبار و مقالات

10
چکیده:   شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه با هدف جلب رضایت و خشنودی مشتریان ، که از اصول بنیادین این شرکت می باشد، پس از دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات  مشتریان مختلف و نیز با استفاده از نقطه نظرات کارشناسی ، متخصصین این حوزه، اقدام به تهیه نسخه جدید نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی کرده است. در نسخه ج... ادامه »
30
چکیده: صنعت نفت از وسایل نقلیه سنگین برای طیف گسترده ای از عملیات ها استفاده می کند. بعضی از رانندگان با استفاده از تانکرهای نفتی، سوخت جا به جا می کنند و برخی دیگر ممکن است به مأموریت هایی مانند جا به جایی تجهیزات سنگین بین سایتهای مختلف عملیاتی بپردازند. مشاغل درگیر در صنعت نفت و گاز طبیعی همواره در معرض مخاطره قرار دارند. مت... ادامه »
08
چکیده:   افسران فداکار نیروی پلیس باید تمام مزایایی که به آنها این امکان را می دهد که امنیت خود و جامعه شان را حفظ کنند، داشته یاشند. ابزاری مانند ردیاب ناوگان خودرویی از طریق GPS به نیروهای پلیس کمک می کند که فعالیت روزانه شان را ایمن تر و موثرتر انجام دهند.در ادامه یکی از فرماندهان نیروی پلیس تگزاس که به تازگی از سامانه ناوگان خودرویی ... ادامه »
18
چکیده: ایمنی راننده و مدیریت عملکرد، یکی از مزایای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­ شود. ایمنی راننده حیاتی و ضروری است و یکی از متغیرهای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­شود که این امر مدیران ناوگان خودرویی را قادر به نظارت و کنترل بهتر می­کند. راهکارهای ... ادامه »
06
چکیده:     مدیران ناوگان خودرویی که می خواهند در صحنه رقابت باشند نیاز دارند که از اطلاعاتی که سیستمهای ردیابی GPS در اختیارشان قرار می دهند استفاده کنند. مزایایی که استفاده از سیستم های ردیابی جی پی اس دارند، بسیار زیادند و شاید بتوان گفت اصلی ترین و بارزترین مزیت سیستم ردیابی خودرو از طریق جی پی اس قدرت اطلاع از موقعی... ادامه »
صفحه 4 از 5اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  بعدي   آخرين