اخبار و مقالات

28
چکیده: برای شروع بهتر است به این سؤال پاسخ دهیم که چه شرکت ها و یا سازمان هایی بیشترین مزایا را از طریق ردیابی ناوگان حمل و نقل خود می توانند به دست آورند؟ استفاده از ردیاب GPS بر روی خودرو ها و ردیابی ناوگان خودرویی به صورت روز افزون درحال گسترش است. این امر به دلیل مزیت هایی است که ردیاب خودرو می تواند برای سازمان شما فراهم آورد. بسیاری از شرکت ها و سا... ادامه »
10
چکیده:   شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه با هدف جلب رضایت و خشنودی مشتریان ، که از اصول بنیادین این شرکت می باشد، پس از دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات  مشتریان مختلف و نیز با استفاده از نقطه نظرات کارشناسی ، متخصصین این حوزه، اقدام به تهیه نسخه جدید نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی کرده است. در نسخه ج... ادامه »
30
چکیده: صنعت نفت از وسایل نقلیه سنگین برای طیف گسترده ای از عملیات ها استفاده می کند. بعضی از رانندگان با استفاده از تانکرهای نفتی، سوخت جا به جا می کنند و برخی دیگر ممکن است به مأموریت هایی مانند جا به جایی تجهیزات سنگین بین سایتهای مختلف عملیاتی بپردازند. مشاغل درگیر در صنعت نفت و گاز طبیعی همواره در معرض مخاطره قرار دارند. مت... ادامه »
08
چکیده:   افسران فداکار نیروی پلیس باید تمام مزایایی که به آنها این امکان را می دهد که امنیت خود و جامعه شان را حفظ کنند، داشته یاشند. ابزاری مانند ردیاب ناوگان خودرویی از طریق GPS به نیروهای پلیس کمک می کند که فعالیت روزانه شان را ایمن تر و موثرتر انجام دهند.در ادامه یکی از فرماندهان نیروی پلیس تگزاس که به تازگی از سامانه ناوگان خودرویی ... ادامه »
18
چکیده: ایمنی راننده و مدیریت عملکرد، یکی از مزایای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­ شود. ایمنی راننده حیاتی و ضروری است و یکی از متغیرهای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­شود که این امر مدیران ناوگان خودرویی را قادر به نظارت و کنترل بهتر می­کند. راهکارهای ... ادامه »
صفحه 4 از 6اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  بعدي   آخرين