اخبار و مقالات

29
چکیده: با توجه به آخرین تحقیق و بررسی آماری و علمی صورت گرفته، رانندگان شرکتهایی که با ردیابی GPS آشنایی دارند ، نسبت به کسانی که برای اولین بار از تکنولوژی های ردیاب GPS استـــــفاده می کنند، احساس مثبت بیشتری درباره تکنولوژی ردیاب جی پی اس دارند.  در طی این تحقیق که 1000 نفر از رانندگان آمریکایی در آن شرکت کردند، حدود یک سوم اظهار د... ادامه »
14
چکیده: بزرگترین قرارداد سیستم ناوگان خودرویی کشور بین شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه و شرکت بانی چاو ایرانیان (کاله) بسته شد. در این قرار داد بالغ بر1000 دستگاه خودرو سنگین به سامانه ردیابی GPS ، همراه با سنسورهای دمـا مجهز می گردند. شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه به واسطه تجربه منحصر به فرد خود در ارائه راهک... ادامه »
27
چکیده: در هفته گذشته ، آقای مهندس سعید مقدسی ، مدیر عامل مجموعه ، قرارداد توسعه سامانه ردیاب خودرویی را با شرکت حمل و نقل ماهان ترانس ، به مدیریت جناب آقای مهندس شایقی ؛ امضا نمودند. در این قرارداد ، سامانه هوشمند دمای یخچال ها ، به سیستم ناوگان خودرویی ( ردیاب GPS) اضافه می شود بطوریکه با کمک سنسورهای دما ، در هر لحظه می توان از وضعیت یخچال ... ادامه »
11
چکیده:   راجر ایستون در تاریخ ۳۰ آوریل سال ۱۹۲۱ در شهر کرفتسبری متولد شد. بعد از پایان تحصیلات ابتدایی و دبیرستان وارد کالج میدلبری شد و در آنجا در مقطع کارشناسی به تحصیل در رشته فیزیک پرداخت. بعد از پایان تحصیل در مقطع کارشناسی شروع به کار و تحقیق در مراکز تحقیقاتی مختلفی کرد. در سال ۱۹۵۵ و در حالی که ۳۴ سال سن داشت یکی از کسانی بود که طرح مهمی را ت... ادامه »
27
چکیده:     شرکت ليزينگ اقتصادنوين به سامانه ناوگان خودرویی در سراسر کشور مجهز شد. به گزارش روابط عمومي بانک اقتصاد نوين، برنامه توسعه سيستم‌هاي الکترونيکي مبتني بر مديريت و کنترل ناوگان خودرويي از جمله برنامه‌هاي اجرايي پيش‌بيني شده در ليزينگ الکترونيکي بود که شرکت ليزينگ اقتصاد نوين اين طرح را در چارچوب استراتژي‌هاي کاهش ل... ادامه »
صفحه 5 از 5اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  بعدي   آخرين