اخبار و مقالات

06
چکیده: از اولین ابزاری که توسط انسانهای اولیه تولید شد تا پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی عصر حاضر ، هدف از ابتدا تا انتها یکسان بوده است. راحت تر کردن زندگی انسانها. فرایندها در حوزه نگهداری و تعمیرات نیز از همین قانون پیروی می کند. اما مشکل جدیدی که امروزه به وجود آمده است این است که با وجود تنوع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزار و با گسترش روز افزون تکنولوژی... ادامه »
16
چکیده: در یک مدرسه یا دانشگاه قسمتها و بخشهای مختلفی در فرایند عملکرد از صدر تا ذیل دخیل اند. برای کارکرد هر چه بهتر هر مدرسه ، دانشگاه ، دبیرستان و در کل فضاهای آموزشی لازم است که تک تک بخشها به درستی کار کنند. برای رسیدن به این هدف مدیریت این بخشها باید قادر باشند که برای نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه برنامه ریزی داشته باشند و با برنامه زمانبندی مشخص و با... ادامه »
10
چکیده: نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه روشی است که سال هاست توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار گرفته است. این روش کاراترین روش جهت نگهداری تجهیزات در بالاترین سطح از عملکرد است.  دلایل بسیار متعددی برای محبوبیت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه مطرح است، زیرا تعمیرات و نگهداری پیش از وقوع خرابی، از لحاظ هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض قطعات می باشد... ادامه »
20
چکیده: زمان انجام کار در تمام کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما می توان آن را با مدیریت نگهداری و تعمیرات کنترل کرد. بخش بزرگی از زمان نیروهای نگهداری پیشگیرانه اغلب صرف پیدا کردن مشکل و سپس یافتن راه حل مناسب برای حل مشکل به وجود آمده و در ادامه تهیه و آماده کردم وسایل و تجهیزاتی که برای این امر لازم است، می شود. یکی از روشهای مقابله با... ادامه »
18
چکیده: با استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات امکان ردیابی وظایف مرتبط با برنامه ریزی، بازرسی و تعمیر و تنظیم مجدد دارایی ها قابل انجام خواهد بود. نرم افزار نت کارکرد استاندارد ماشین و تجهیزات شما را از طریق کاهش زمان توقفات و افزایش بهره وری ممکن می سازد. 8 مورد از انواع فواید استفاده از نرم افزار CMMS در سازمان شما در ذیل آمده است : اس... ادامه »
صفحه 2 از 4اولين   قبلي   1  [2]  3  4  بعدي   آخرين