اخبار و مقالات

03
چکیده: شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه با داشتن سالها تجربه در ارائه راهکارهای کامپیوتری، و ارائه نرم افزار نگهداری و تعمیرات، شما را در مدیریت دارایی های خود یاری خواهد نمود. در ادامه مطالب گذاشته که به عنوان مزایای نرم افزار نگهداری و تعمیرات پرداخته بود ، به برخی دیگر از سودمندی های نرم افزار نت شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه ، اشاره می شود. ک... ادامه »
19
چکیده:  نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه، سیستمی ارزشمند که مزایای زیر را به همراه دارد: برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه: نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه با خودکارسازی فرآیند برنامه ریزی بازرسی و نگهداری و تعمیرات، از بروز مشکلات نت و تحمیل هزینه های گزاف نگهداری و تعمیرات جلوگیری... ادامه »
17
چکیده: عوامل نرم افزاری و سیستم عاملها: هرچند چشم اندازه پروسه مکانیزه کردن نگهداری و تعمیرات به شدت اقوا کننده است، جایی که توجه ما را به خود جلب می کند آن است که خط مشی آینده به سمت کاهش تجهیزات سخت افزاری نشانه رفته است. کاهش اطلاعات ورودی مورد نیاز و ساختن اپلیکیشن هایی که بیشتر مناسب کاری هستند که برای مدیریت در آن طراحی ش... ادامه »
25
چکیده: در ادامه مبحث آینده CMMS حال به بررسی  یکی از حوزه های ذکر شده می پردازیم. سازگاری با فرآیندهای مدیریت نگهداری و تعمیرات پروسه مدیریت نگهداری و تعمیرات زمانی که ما یک سیستم CMMS (نت) و یا ماژولهای سیستم مدیریت در سطح سازمانی را خریداری می‌کنیم، چیزی که در ح... ادامه »
11
چکیده: در طول دو دهه گذشته، پیشرفت های تکنولوژیکی CMMS  (نرم افزار نت) ، برای همیشه چهره نگهداری و تعمیرات و مدیریت تجهیزات را در صنعت تغییر داده است. ما اکنون توانایی این را داریم تا بسیاری از فرآیندهای نگهداری و تعمیرات استاندارد خود را مکانیزه کرده و قسمت های مختلف کسب و کار و عملکرد تجهیزات خود را با تمام جزئیات تبدیل ... ادامه »
صفحه 3 از 4اولين   قبلي   1  2  [3]  4  بعدي   آخرين