اخبار و مقالات

05
چکیده:  سخنرانی مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات در نگهداشت و مدیریت دارایی: در کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات در نگهداشت و مدیریت دارایی ،آقای مهندس سعید مقدسی مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه، بعنوان سخنران در این کنفرانس حضور دارند و در خصوص کاربرد تلفن های هوشمند در سیستم های نگهداشت سخنر... ادامه »
04
چکیده: نخستین کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات در نگهداشت و مدیریت داراییConference ) e_Maintenance) طی روزهای 11 و 12 خرداد 1395 در مجموعه فرهنگی و هنری تلاش برگزار خواهد شد. همزمان با برگزاری کنفرانس بین المللی فناوری اطلاعات در نگهداشت و مدیریت دارایی، نمایشگاه تخصصی فناوری های نگهداری و تعمیرات در مجاورت سالن اصلی همایش با حضور شرکت های ارائه کنند... ادامه »
18
چکیده:   جایگاه استاندارد ایزو14224 در نرم افزار نگهداری و تعمیرات (نت) و همچنین هدف از پیاده سازی ایزو14224 در مقایسه عملکرد شرکتها و سازمانها و الگوبرداری برای بهبود بیشتر آیا میدانید استاندارد  ISO 14224 چیست؟ اینجا کلیک کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه با شماره تلفن44481226 تم... ادامه »
صفحه 4 از 4اولين   قبلي   1  2  3  [4]  بعدي   آخرين