اخبار و مقالات

24
چکیده: یکی از فرآیندهای مهم هر سازمانی، فرآیند بازرسی و یا نظارت های دوره ای بر تجهیزات، افراد و یا فرآیندهای سازمان برای اطمینان از صحت عملکرد آنها، افزایش بهره وری و همچنین کاهش زمان و هزینه های مرتبط با آنها می باشد. یک از چالش های اصلی در انجام این فرآیندهای بازرسی و نظارت، عدم اطمینان از انطباق آن با استانداردها و چک لیست های مرتبط و همچنین پیچیدگی ه... ادامه »
22
چکیده: امروزه نرم افزارهای مورد استفاده در گوشی های همراه نقش بسیار بسیار مهمی را در زندگی روزمره ما بخصوص در موارد کاری و تجاری ایفا می کند و به سبب دسترسی آسان و تسریع امور ارزش بسیار زیادی را در کسب و کار ما ایجاد می نماید، از این رو استفاده از آنها در امور روزانه بیش از پیش مورد استقبال قرار می گیرد. استفاده از چک لیست های الکترونیکی نرم افزار بازرسی ... ادامه »
25
چکیده: شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توان از مزایای نرم افزار نظارت و بازرسی بهره مند شد... اولین جنبه استفاده از این نرم افزار، کمک به شما در مدیریت و نظارت بهتر تجهیزات، رویدادها، وظایف کاری کارمندان ، حذف کاغذبازی و تسهیل و ساده سازی فرآیندهای پیچیده شما در سازمانتان خواهد بود. دومین جنبه آن می تواند کاهش هزینه ها و خسارات وارده به سا... ادامه »
14
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه  همواره به دنبال ایفای نقشی ،هر چند کوچک ، در کمک به رشد و تعالی هر چه بیشتر کشور عزیزمان، ایران بوده است، همکاران ما در شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در طول 40 سال فعالیت در صنعت آی تی و بخشهای مرتبط با آن ،همواره به دنبال شناخت نیازهای موجود در حوزه تخصص خود بوده تا بتوانند با ارائه راهکارهای عملیاتی و منحصر ب... ادامه »
22
چکیده: امروزه مدیران HSE در صنعت نفت و گاز با چالش های متعددی در انجام بازرسی و نظارت بر پالایشگاه ها و همچنین انطباق فرآیندها با مقررات بیشمار موجود در این حوزه رو به رو هستند. از این رو مدیریت بهتر بازرسان و کارشناسان HSE و همچنین کاهش ریسک های موجود در پالایشگاه ها و حصول اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان و تجهیزات موجود در پالایشگاه ها و سکوهای نفتی، ن... ادامه »
صفحه 2 از 3اولين   قبلي   1  [2]  3  بعدي   آخرين