اخبار و مقالات

14
چکیده: پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه پنجشنبه 11 آبان ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد .در این گردهمایی که متشکل از جمعی از مدیران پروژه ها و مدیران عامل برخی شرکتها و علاقمندان و فعالان حوزه مدیریت پروژه بود، درباره مباحث گوناگونی از جمله اقتصاد مقاومتی پروژه ، مدیریت چابک پروژه ، پروژه های کارآفرینی و مشکلات و راهکارهای مدیریات پروژه ... ادامه »
25
چکیده: روز جهانی مدیریت پروژه، هر ساله در اولین پنجشنبه ماه نوامبر در سراسر دنیا برگزار می شود. این اتفاق برای اولین بار در سال 2004 میلادی با همکاری موسسه بین المللی آموزش (IIL) برگزار شد. هدف از بزرگداشت این روز ، گردهمایی مدیران پروژه، تیمهای پروژه و تمام فعالان بخش مدیریت پروژه از سازمانها ، نهادها ، صنایع و بخشهای مختلف اقتصادی در کنار هم است تا با ... ادامه »
03
چکیده: اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی با حضور مقامات مختلف و مشارکت ده ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه های گوناگون خطوط هوایی، حمل و نقل هوایی، هوانوردی، تکنولوژی هواپیمایی، مدیریت ترافیک هوایی و .. صنایع مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.  در نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوای... ادامه »
22
چکیده: نخستين نمايشگاه بين المللي صنعت حمل و نقل هوايي "ايروپرشيا" ، در تاریخ 24 تا 26 شهریور ماه 96 در تهران با حضور شركت هاي هواپيمايي كشور از جمله هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران هما، شركت هواپيمايي آسمان، هواپیمایی كيش، هواپیمایی قشم، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ايرتور و.... در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ،برگزار می گردد. شرکت کامپیوتر و ... ادامه »
01
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و علاقمندان حوزه IT  و برنامه نویسی به صورت تمام  وقت ، همکاری های پروژه ای و دوره های کارآموزی ، دعوت به همکاری می کند. این شرکت از حضور جوانانی با روحیه کار تیمی و علاقمند به یادگیری مباحث جدید در محیطی گرم و صمیمی که تمرکز بر پیشرفت گروهی و انفرادی اعضا و ایجاد فضای امنیت ش... ادامه »
صفحه 1 از 2اولين   قبلي   [1]  2  بعدي   آخرين