29
چکیده: زیرا می تواند بهترین روش برای مقابله با سرقت خودرو یا زورگیری خودرو باشد. این نوع از ردیاب با قرار دادن یک سیم کارت موبایل از اپراتور های کشور درون دستگاه می تواند قابلیت های خود را عملیاتی کند. اگر شماره سیم کارت درون دستگاه را شماره گیری کنید، دستگاه موقعیت مکانی خودرو را به صورت پیامک و لینک گوگل مپ ارسال می نماید. برای مخفی بودن، این دستگاه ... ادامه »
19
چکیده: مزایای یک سیستم مدیریت ناوگان هر کسب و کار دارای عناصر عملیاتی است که نیاز به زمان زیاد، انرژی و تدارکات بسیار هماهنگ دارند. برخی از کسب و کارها که نیاز به وسیله نقلیه باربری و چندگانه برای موفقیت و سودآوری دارند بیشتر از دیگران درگیر مدیریت ناوگان خودرویی می شوند. شرکت هایی که روی تحویل، باربری و ترابری تمرکز می کنند و هر نوع دیگری از کسب و کار... ادامه »
11
چکیده: 1. پنل‌های خورشیدی باریک امروزه سامانه‌های تولید انرژی از نور خورشید (Photovoltaic) بسیار نازک‌تر و انعطاف‌پذیرتر از قبل شده‌اند و این قابلیت، امکان استفاده از این تکنولوژی به عنوان پنل سقف وسایل نقلیه را فراهم می‌کند. این پنل‌ها به طور میانگین حدود 300 وات انرژی را در دسترس قرار می‌دهد که این میزان انرژی ... ادامه »
07
چکیده: شبکه ماهواره‌ای ناوبری ماهواره‌های ناوبری شاید یکی از پیچیده‌ترین انواع ماهواره‌ها می‌باشند که بشر تا کنون موفق به ساختن آنها شده است. گر چه تا بحال هدف اصلی از طراحی و ساختمان آنها برای کاربردهای نظامی بوده ، ولی هم اکنون مطالعات دامنه داری برای استفاده غیر نظامی از آنها در جریان است. برنامه‌های ماهواره‌ای ناوبر... ادامه »
19
چکیده: هر شرکتی که در زمینه‌ی تولید محصولات مختلف فعالیت میکنه وظیفه داره در ازای مبلغ پرداختی شما بیشترین امکانات و قابلیت‌ها رو بهتون ارائه کنه. یه وقتایی این امکانات و ویژگی‌های میتونه تعداد زیادی از قابلیت‌های اضافی باشه و یه وقتهایی هم مربوط به قسمت‌های مهم و ضروری هر محصول میشه. فرقی نمیکنه محصول یا کالای تولیدی چی... ادامه »
صفحه 1 از 7اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات