اخبار و مقالات

23
چکیده: اگر به واژه GPS نگاه کنید خلاصه شده عبارت سیستم موقعیت یابی جغرافیایی است که این را در ذهن شما تداعی می می‌کند که تنها فواید استفاده از ردیاب جی پی اس مواردی چون ردیابی خودرو، افراد و حیوانات می باشد اما این دستگاه تنها محدود به استفاده در چند مورد نمی‌شود بلکه از دیگر استفاده های دستگاه ردیاب جی پی اس می توان به استفاده آن برای تجهیزات ... ادامه »
16
چکیده: جی‌پی‌اس یا سیستم موقعیت‌یاب جهانی (Global Positioning Systems)، یک سیستم راهبری و مسیریابی ماهواره‌ای است که از شبکه‌ای با حداقل ۲۴ ماهواره تشکیل شده است. این ماهواره‌ها به سفارش وزارت دفاع ایالات متحده ساخته و در مدار زمین قرار داده شده‌اند. جی‌پی‌اس در ابتدا برای مصارف نظامی تهیه شد ولی از سال ۱۹۸۰ اس... ادامه »
28
چکیده: در مقاله گذشته تعدادی از مشکلات پیش روی مدیران سازمان های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی را شرح دادیم. باقی موارد و مشکلات این سازمان ها را نیز در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد. چالش سرقت ناوگان خودرویی یکی از اصلی ترین سوالاتی که پاسخ آن را تنها با استفاده از نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی خواهید یافت این است که "ناوگان ... ادامه »
08
چکیده: کنترل دما و مناسب نگه داشتن فضای یخچالها در ناوگان هایی خودرویی که مسئول حمل محصولات غذایی یا دارویی که قابلیت فاسد شدن دارند، امری چالش برانگیز است. محصولات غذایی یا دارویی مشخصات و ویژگی های خاصی دارند و برای حمل و نقل آنها باید از قوانین و اصول مناسب پیروی کرد. به طور مثال محموله باید سریع حمل شود و در تمام طول مسیر در یک دمای خاص نگه داری شود چ... ادامه »
25
چکیده: تصور کنید که پشت میز خود نشسته اید و گزارشی دریافت می کنید که یکی از خودروهایی که باید چندین ساعت پیش به مقصد می رسید در دسترس نیست و هیچ کس اطلاعی از آن ندارد. چه کاری انجام می دهید؟ فرقی نمی کند که شما مالک یک ناوگان خودرویی بزرگ با تعداد خودرو زیاد باشید یا یک ناوگان کوچک با تعداد خودروهای کمتر. حتی ممکن است چندین خودرو داشته باشید که به شرک... ادامه »
صفحه 1 از 6اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  بعدي   آخرين