01
چکیده: برای کاهش هزینه های عملیاتی و بهبود بهره وری از تجارت حمل و نقل یک سیستم ردیابی GPS می تواند نیاز شما را جبران کند. و شما میتوانید برای بهروری و نظارت بیشتر به کارمندان خود از سیستم ردیاب تجاری استفاده کنید و در این مطلب از CMSPARDAZ میتوانید 20 مورد از این مزایا را بخوایند: 20 مورد از مزایای پیگیری ناوگان GPS برای صنایع حمل و نقل عبارتند از: ... ادامه »
30
چکیده: استفاده از CMMS اتفاق جدیدی نیست ، مدتهاست که سازمانها و شرکتهای مختلف از نرم افزار نگهداری و تعمیرات استفاده می کنند. اما تکنولوژی هر روز رو به پیشرفت است. شما ممکن است از یک نرم افزار نت استفاده کنید اما آیا از کارایی نرم افزار قدیمی خود اطمینان دارید؟ چطور می توانید آن را تست کنید ؟ آیا این نرم افزار نیازهای شما را برطرف می کند؟ تست و یا آزمایش ... ادامه »
26
چکیده: تمامی سازمان ها همواره با چالش هایی از قبیل هزینه ، افراد، زمان و همچنین افزایش سودآوری برای سازمان رو به رو هستند. بدین منظور، افزایش حداکثری عملکرد تجهیزات در سازمان با پایین نگه داشتن سطح منابع مورد استفاده، برای مقابله با چنین چالش هایی، همواره راه گشا خواهد بود. استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات با مکانیزه کردن روند تعمیرات، سبب کاهش ه... ادامه »
04
چکیده: یکی از مهمترین جنبه های نگهداری و تعمیرات پیشگویانه استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات برای جمع آوری داده های کارکرد تجهیزات می باشد که نرم افزار پس از جمع آوری این داده ها و تحلیل آنها، نتایج و اطلاعات به دست آمده را در قالب گراف برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار می دهد. برای مثال گراف زمان کارکرد یک تجهیز ممکن است نمایشگر کارکرد بیش از... ادامه »
14
چکیده: صنعت مدیریت نگهداری دارایی ها و تجهیزات هر چه بیشتر به سوی نوآوری و پیچیدگی در حال حرکت است. در دهه های گذشته شاهد رشد قابل توجه روند مکانیزه کردن سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات بوده ایم و می توان گفت با ورود مدیران نسل جدید که توجه و علاقه زیادی به تکنولوژی دارند ، صنعت نگهداری و تعمیرات یا نت جهش بلندی را تجربه می کند. در حالی که این انقل... ادامه »
صفحه 1 از 4اولين   قبلي   [1]  2  3  4  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات