اخبار و مقالات

20
چکیده: مهمترین دغدغه هر شرکت یا سازمانی ایمنی است. ایمنی مقوله ایست که برای هر سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است و سازمان تمام تلاش خود را می کند که هر روز آن را ارتقا دهد. وقتی صحبت از ایمنی در کسب و کاری می کنیم یعنی درباره حفظ سلامتی افراد صحبت می کنیم و برای رسیدن به این هدف نکته ای که اهمیت دارد توجه به جزئیات است. برای داشتن سازمانی ایمن تر باید ب... ادامه »
18
چکیده: با گسترش تکنولوژی و استفاده روز افزون از تلفنهای هوشمند ، استفاده نکردن از کاغذ و قلم اتفاق عجیبی نیست. امروزه بسیاری تایپ کردن را بر نوشتن ترجیح می دهند آن هم زمانی که پای بازرسی از مکان ، محل یا فرایند به میان می آید. در کسب و کارهای حال حاضر دنیا بسیاری از کارهایی که قبلا توسط کاغذ و قلم و دستی انجام می شدند با نرم افزار جایگزین شده اند . گس... ادامه »
18
چکیده: کنترل و بازرسی که به وسیله قلم و کاغذ انجام می شود ، هر چقدر هم که دقیق باشد ولی همواره با مشکل ورود اطلاعات غلط رو به روست. از ابتدایی ترین دلایل آن می توان به بد خط بودن کسی که اطلاعات را وارد میکند و یا حتی فراموش کردن پاسخ به برخی سوالات چک لیستها و ... اشاره کرد. نتیجه این اشتباهات کوچک چیست؟ در یک جمله می تون گفت: افزایش ریسک ایمنی تجهیزات ... ادامه »
25
چکیده: آگاهی از این موضوع که نرم افزار بازرسی و نظارت چطور می تواند پروسه کاری سازمانها را به طور چشمگیری تغییر دهد و باعث سود فراوان برای سازمان مربوطه شود ، اتفاق بسیار مبارکی است اما شروع به استفاده از نرم افزار بازرسی و نظارت به طور عملی برای افزایش سودآوری چیزی بسیار لذت بخش تر است. یک نرم افزار بازرسی و نظارت در هر حوزه یا سازمان یا روند کاری که ... ادامه »
12
چکیده: سازمان های دولتی برای ارائه خدمات بهتر، همچون سازمان ها و شرکت های خصوصی، نیازمند بازدیدهای دوره ای از فرآیندها و روال موجود در سازمان خود هستند. با توجه به پیچیدگی های موجود در روال کاری سازمان ها و همچنین اطمینان از عملکرد درست افراد، تجهیزات و فرآیندهای درون و برون سازمانی، که برای هر سازمانی متفاوت می باشد، نرم افزار بازرسی و نظارت نقش بسیار پر... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين