24
چکیده: استفاده از سیستم پارکینگ هوشمند شامل مزیت های بسیاری هم برای کاربران عمومی و هم باری افرادی است که مدیریت پارکینگ را بر عهده دارند. از مزایای این سیستم باری رانندگان وسایل نقلیه می توان به نکات زیر اشاره کرد : زمان خروج از پارکینگ باری هر راننده کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد چاپ سریع بلیط ورودی به پارکینگ مدیریت بهینه ترافیک در جلوی گیت ها... ادامه »
19
چکیده: هر شرکتی که در زمینه‌ی تولید محصولات مختلف فعالیت میکنه وظیفه داره در ازای مبلغ پرداختی شما بیشترین امکانات و قابلیت‌ها رو بهتون ارائه کنه. یه وقتایی این امکانات و ویژگی‌های میتونه تعداد زیادی از قابلیت‌های اضافی باشه و یه وقتهایی هم مربوط به قسمت‌های مهم و ضروری هر محصول میشه. فرقی نمیکنه محصول یا کالای تولیدی چی... ادامه »
21
چکیده: مزایای ردیاب‌های پنهان خودرو ردیاب های پنهان خودرو، دستگاه های کوچک هستند که به سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS) و شبکه های تلفن همراه وابسته هستند تا مکان های یک ماشین یا کامیون را در زمان واقعی حفظ کنند. در حالی که تمام ردیابهای GPS خودرو به صورتی طراحی شده اند تا پنهان شوند، اکثر آنها به اندازه کافی کوچک هستند که می توانند به راحتی غیر ق... ادامه »
20
چکیده: مهمترین دغدغه هر شرکت یا سازمانی ایمنی است. ایمنی مقوله ایست که برای هر سازمان از اهمیت بالایی برخوردار است و سازمان تمام تلاش خود را می کند که هر روز آن را ارتقا دهد. وقتی صحبت از ایمنی در کسب و کاری می کنیم یعنی درباره حفظ سلامتی افراد صحبت می کنیم و برای رسیدن به این هدف نکته ای که اهمیت دارد توجه به جزئیات است. برای داشتن سازمانی ایمن تر باید ب... ادامه »
18
چکیده: با گسترش تکنولوژی و استفاده روز افزون از تلفنهای هوشمند ، استفاده نکردن از کاغذ و قلم اتفاق عجیبی نیست. امروزه بسیاری تایپ کردن را بر نوشتن ترجیح می دهند آن هم زمانی که پای بازرسی از مکان ، محل یا فرایند به میان می آید. در کسب و کارهای حال حاضر دنیا بسیاری از کارهایی که قبلا توسط کاغذ و قلم و دستی انجام می شدند با نرم افزار جایگزین شده اند . گس... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين   

اخبار و مقالات