اخبار و مقالات

08
چکیده:   افسران فداکار نیروی پلیس باید تمام مزایایی که به آنها این امکان را می دهد که امنیت خود و جامعه شان را حفظ کنند، داشته یاشند. ابزاری مانند ردیاب ناوگان خودرویی از طریق GPS به نیروهای پلیس کمک می کند که فعالیت روزانه شان را ایمن تر و موثرتر انجام دهند.در ادامه یکی از فرماندهان نیروی پلیس تگزاس که به تازگی از سامانه ناوگان خودرویی ... ادامه »
01
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و علاقمندان حوزه IT  و برنامه نویسی به صورت تمام  وقت ، همکاری های پروژه ای و دوره های کارآموزی ، دعوت به همکاری می کند. این شرکت از حضور جوانانی با روحیه کار تیمی و علاقمند به یادگیری مباحث جدید در محیطی گرم و صمیمی که تمرکز بر پیشرفت گروهی و انفرادی اعضا و ایجاد فضای امنیت ش... ادامه »
25
چکیده: در ادامه مبحث آینده CMMS حال به بررسی  یکی از حوزه های ذکر شده می پردازیم. سازگاری با فرآیندهای مدیریت نگهداری و تعمیرات پروسه مدیریت نگهداری و تعمیرات زمانی که ما یک سیستم CMMS (نت) و یا ماژولهای سیستم مدیریت در سطح سازمانی را خریداری می‌کنیم، چیزی که در ح... ادامه »
18
چکیده: ایمنی راننده و مدیریت عملکرد، یکی از مزایای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­ شود. ایمنی راننده حیاتی و ضروری است و یکی از متغیرهای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­شود که این امر مدیران ناوگان خودرویی را قادر به نظارت و کنترل بهتر می­کند. راهکارهای ... ادامه »
11
چکیده: در طول دو دهه گذشته، پیشرفت های تکنولوژیکی CMMS  (نرم افزار نت) ، برای همیشه چهره نگهداری و تعمیرات و مدیریت تجهیزات را در صنعت تغییر داده است. ما اکنون توانایی این را داریم تا بسیاری از فرآیندهای نگهداری و تعمیرات استاندارد خود را مکانیزه کرده و قسمت های مختلف کسب و کار و عملکرد تجهیزات خود را با تمام جزئیات تبدیل ... ادامه »
صفحه 10 از 15اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين