اخبار و مقالات

01
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و علاقمندان حوزه IT  و برنامه نویسی به صورت تمام  وقت ، همکاری های پروژه ای و دوره های کارآموزی ، دعوت به همکاری می کند. این شرکت از حضور جوانانی با روحیه کار تیمی و علاقمند به یادگیری مباحث جدید در محیطی گرم و صمیمی که تمرکز بر پیشرفت گروهی و انفرادی اعضا و ایجاد فضای امنیت ش... ادامه »
25
چکیده: در ادامه مبحث آینده CMMS حال به بررسی  یکی از حوزه های ذکر شده می پردازیم. سازگاری با فرآیندهای مدیریت نگهداری و تعمیرات پروسه مدیریت نگهداری و تعمیرات زمانی که ما یک سیستم CMMS (نت) و یا ماژولهای سیستم مدیریت در سطح سازمانی را خریداری می‌کنیم، چیزی که در ح... ادامه »
18
چکیده: ایمنی راننده و مدیریت عملکرد، یکی از مزایای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­ شود. ایمنی راننده حیاتی و ضروری است و یکی از متغیرهای کلیدی سامانه ناوگان خودرویی شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه محسوب می­شود که این امر مدیران ناوگان خودرویی را قادر به نظارت و کنترل بهتر می­کند. راهکارهای ... ادامه »
11
چکیده: در طول دو دهه گذشته، پیشرفت های تکنولوژیکی CMMS  (نرم افزار نت) ، برای همیشه چهره نگهداری و تعمیرات و مدیریت تجهیزات را در صنعت تغییر داده است. ما اکنون توانایی این را داریم تا بسیاری از فرآیندهای نگهداری و تعمیرات استاندارد خود را مکانیزه کرده و قسمت های مختلف کسب و کار و عملکرد تجهیزات خود را با تمام جزئیات تبدیل ... ادامه »
06
چکیده:     مدیران ناوگان خودرویی که می خواهند در صحنه رقابت باشند نیاز دارند که از اطلاعاتی که سیستمهای ردیابی GPS در اختیارشان قرار می دهند استفاده کنند. مزایایی که استفاده از سیستم های ردیابی جی پی اس دارند، بسیار زیادند و شاید بتوان گفت اصلی ترین و بارزترین مزیت سیستم ردیابی خودرو از طریق جی پی اس قدرت اطلاع از موقعی... ادامه »
صفحه 10 از 14اولين   قبلي   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  بعدي   آخرين