اخبار و مقالات

13
مخترع ابزار کاربردی پیامک (SMS) در سن ۶۳ سالگی درگذشت
چکیده: «مت مکونن» که از وی به عنوان خالق یکی از کاربردی ترین فناوری های ارتباطاتی تاریخ یاد می شود در 63 سالگی و پس از یک دوره مبارزه با بیماری درگذشت.وی ایده ارسال پیام کوتاه از طریق شبکه های موبایل را مطرح کرد تا بدین ترتیب نامش برای همیشه در تاریخ ثبت شود. «مکونن» همواره از اینکه به عنوان خالق پیامک نامیده شود سرباز می ... ادامه »
06
بهره برداری از تخصصی ترین سامانه فروشگاهی کشور
چکیده: در هفته بزرگداشت معلم و روز پدر، شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه از آغاز به کار سیستم فروشگاهی اینترنتی خبر داد. از جمله ویژگی های این سیستم فروشگاهی می توان به موارد زیر اشاره کرد:        ·        مدیریت مشتریان(شناسنامه مشتری، سوابق فاکتورهای خریداری شده، تخفیف های استفاده ش... ادامه »
27
بهره برداری از سامانه بازرسی و نظارت شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه
چکیده: سامانه بازرسی و نظارت شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه ، نرم افزاری است که با کمک آن ، بازرسین ، به کمک یک سخت افزار خاص (اعم از یک تبلت یا یک موبایل هوشمند) می توانند ، با تایید موقعیت جغرافیایی خود ، گزارش بازرسی خود را از طریق یک زیر ساخت مخابراتی ( Wifi   یا GPRS ) به مرکز اصلی خود ارسال کنند و مرکز اصلی قابلیت دریافت این گزارشات و دسته ب... ادامه »
25
چکیده: تغییر مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه ، جناب آقای مهندس سعید مقدسی به سمت  مدیرعامل برای مدت 2 سال انتخاب گردیدند.
15
چکیده: سرویس های ارزش افزوده نسل سوم و چهارم برای اولین بار در کشور و در شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه ، تولید و عرضه شده است .این سامانه نرم افزاری پس از نصب بر روی گوشی های هوشمند ، امکان ارسال دقیق مختصات جغرافیایی فرد را فراهم می سازد. لازم به ذکر است که حوزه استفاده از چنین خدماتی بسیار گسترده می باشد؛ مراکز پلیس... ادامه »
صفحه 14 از 14اولين   قبلي   5  6  7  8  9  10  11  12  13  [14]  بعدي   آخرين