اخبار و مقالات

30
چکیده: استفاده از CMMS اتفاق جدیدی نیست ، مدتهاست که سازمانها و شرکتهای مختلف از نرم افزار نگهداری و تعمیرات استفاده می کنند. اما تکنولوژی هر روز رو به پیشرفت است. شما ممکن است از یک نرم افزار نت استفاده کنید اما آیا از کارایی نرم افزار قدیمی خود اطمینان دارید؟ چطور می توانید آن را تست کنید ؟ آیا این نرم افزار نیازهای شما را برطرف می کند؟ تست و یا آزمایش ... ادامه »
25
چکیده: تصور کنید که پشت میز خود نشسته اید و گزارشی دریافت می کنید که یکی از خودروهایی که باید چندین ساعت پیش به مقصد می رسید در دسترس نیست و هیچ کس اطلاعی از آن ندارد. چه کاری انجام می دهید؟ فرقی نمی کند که شما مالک یک ناوگان خودرویی بزرگ با تعداد خودرو زیاد باشید یا یک ناوگان کوچک با تعداد خودروهای کمتر. حتی ممکن است چندین خودرو داشته باشید که به شرک... ادامه »
18
چکیده: با گسترش تکنولوژی و استفاده روز افزون از تلفنهای هوشمند ، استفاده نکردن از کاغذ و قلم اتفاق عجیبی نیست. امروزه بسیاری تایپ کردن را بر نوشتن ترجیح می دهند آن هم زمانی که پای بازرسی از مکان ، محل یا فرایند به میان می آید. در کسب و کارهای حال حاضر دنیا بسیاری از کارهایی که قبلا توسط کاغذ و قلم و دستی انجام می شدند با نرم افزار جایگزین شده اند . گس... ادامه »
14
چکیده: مقاله"موقعیت یابی وسایل نقلیه با استفاده از سیستم GPS جهت بهبود کنترل آنها " توسط برخی از همکاران شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در سومین کنفرانس سراسری دانش و فن آوری مهندسی مکانیک و برق ایران ارائه شده است که در ادامه می آید :  چكيده   تعیین موقعیت وسایل نقلیه در جاده های مختلف می تواند کنترل ترافیک و ایمنی جاده ها و وسایل ... ادامه »
26
چکیده: تمامی سازمان ها همواره با چالش هایی از قبیل هزینه ، افراد، زمان و همچنین افزایش سودآوری برای سازمان رو به رو هستند. بدین منظور، افزایش حداکثری عملکرد تجهیزات در سازمان با پایین نگه داشتن سطح منابع مورد استفاده، برای مقابله با چنین چالش هایی، همواره راه گشا خواهد بود. استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات با مکانیزه کردن روند تعمیرات، سبب کاهش ه... ادامه »
صفحه 2 از 15اولين   قبلي   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين