اخبار و مقالات

10
چکیده: وقتی که کم کم دمای هوا کاهش پیدا می کند و ما وارد فصل زمستان می شویم ، جاده ها با برف و یخ پوشیده می شوند و خطر تردد و اتفاقات غیر منتظره در آنها افزایش می یابد. این شرایط آب و هوایی برای مدیران ناوگان خودرویی هم چالشهایی را به وجود می آورد. این چالش آب و هوا از دو جنبه قابل بررسی است. نخست برای شرکتهایی که صرفا از جاده ها استفاده می کنند و دوم برا... ادامه »
04
چکیده: یکی از مهمترین جنبه های نگهداری و تعمیرات پیشگویانه استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات برای جمع آوری داده های کارکرد تجهیزات می باشد که نرم افزار پس از جمع آوری این داده ها و تحلیل آنها، نتایج و اطلاعات به دست آمده را در قالب گراف برای تصمیم گیری در اختیار مدیران قرار می دهد. برای مثال گراف زمان کارکرد یک تجهیز ممکن است نمایشگر کارکرد بیش از... ادامه »
29
چکیده: مدیریت کردن ناوگانی از خودروها و تجهیزات فارغ از اینکه چقدر بزرگ باشد کار پیچیده است و چالش های مختلفی دارد. برای موفقیت در مدیریت یک ناوگان خودرویی شما باید همزمان با انجام متعادل وظایف خود سازمان را به سوی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها هم هدایت کنید. این کار ساده ای نیست. یک سیستم مدیریت ناوگان مفید می تواند شما را در انجام وظایف روزانه تان ... ادامه »
25
چکیده: آگاهی از این موضوع که نرم افزار بازرسی و نظارت چطور می تواند پروسه کاری سازمانها را به طور چشمگیری تغییر دهد و باعث سود فراوان برای سازمان مربوطه شود ، اتفاق بسیار مبارکی است اما شروع به استفاده از نرم افزار بازرسی و نظارت به طور عملی برای افزایش سودآوری چیزی بسیار لذت بخش تر است. یک نرم افزار بازرسی و نظارت در هر حوزه یا سازمان یا روند کاری که ... ادامه »
14
چکیده: صنعت مدیریت نگهداری دارایی ها و تجهیزات هر چه بیشتر به سوی نوآوری و پیچیدگی در حال حرکت است. در دهه های گذشته شاهد رشد قابل توجه روند مکانیزه کردن سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات بوده ایم و می توان گفت با ورود مدیران نسل جدید که توجه و علاقه زیادی به تکنولوژی دارند ، صنعت نگهداری و تعمیرات یا نت جهش بلندی را تجربه می کند. در حالی که این انقل... ادامه »
صفحه 3 از 14اولين   قبلي   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين