اخبار و مقالات

14
چکیده: صنعت مدیریت نگهداری دارایی ها و تجهیزات هر چه بیشتر به سوی نوآوری و پیچیدگی در حال حرکت است. در دهه های گذشته شاهد رشد قابل توجه روند مکانیزه کردن سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات بوده ایم و می توان گفت با ورود مدیران نسل جدید که توجه و علاقه زیادی به تکنولوژی دارند ، صنعت نگهداری و تعمیرات یا نت جهش بلندی را تجربه می کند. در حالی که این انقل... ادامه »
12
چکیده: سازمان های دولتی برای ارائه خدمات بهتر، همچون سازمان ها و شرکت های خصوصی، نیازمند بازدیدهای دوره ای از فرآیندها و روال موجود در سازمان خود هستند. با توجه به پیچیدگی های موجود در روال کاری سازمان ها و همچنین اطمینان از عملکرد درست افراد، تجهیزات و فرآیندهای درون و برون سازمانی، که برای هر سازمانی متفاوت می باشد، نرم افزار بازرسی و نظارت نقش بسیار پر... ادامه »
05
چکیده: تصور کنید که یک قطب نمای دیجیتالی که از GPS استفاده می کند داخل مغز خود داشته باشید، در این صورت دیگر نیازی به چشمهای خود ندارید! در یک آزمایش روی موشهای نابینا ، یک پروتز عصبی سیگنالهای ژئومغناطیسی را به مغز یک موش نابینا وارد می کند و آنها را قادر می سازد که بتوانند به راحتی در یک مارپیچ حرکت کنند. نتایج نمایان کرده است که موشها توانسته ا... ادامه »
30
چکیده: استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات در سازمان ها، ضمن ایجاد یک برنامه نظام مند تعمیرات و نگهداری، سبب جلوگیری از خرابی های ناگهانی در تجهیزات و قطعات که گاها موجب توقف خط تولید می گردد، می شود. با تغییر از نت واکنشی(Reactive) به نت پیشگیرانه و کنشگرایانه (Proactive) ضمن کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات، سبب افزایش طول عمر و بهره وری تجهیزات می گ... ادامه »
24
چکیده: یکی از فرآیندهای مهم هر سازمانی، فرآیند بازرسی و یا نظارت های دوره ای بر تجهیزات، افراد و یا فرآیندهای سازمان برای اطمینان از صحت عملکرد آنها، افزایش بهره وری و همچنین کاهش زمان و هزینه های مرتبط با آنها می باشد. یک از چالش های اصلی در انجام این فرآیندهای بازرسی و نظارت، عدم اطمینان از انطباق آن با استانداردها و چک لیست های مرتبط و همچنین پیچیدگی ه... ادامه »
صفحه 4 از 15اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين