اخبار و مقالات

17
چکیده: مدیریت ناوگان خودرویی نیاز به جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات زیادی دارد. از اطلاعات درباره خودروها و تجهیزاتی که در ناوگان دارید گرفته تا توجه به نگهداری و تعمیرات آنها و کالا یا بار و به طور کلی محموله ای که منتقل می کنند. شما باید مراقب تمام دارایی های خود باشید و اگر بخواهید این کارها را به روشهای قدیمی انجام دهید با حجم انبوه اطلاعات مواجه هستید... ادامه »
14
چکیده: پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه پنجشنبه 11 آبان ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد .در این گردهمایی که متشکل از جمعی از مدیران پروژه ها و مدیران عامل برخی شرکتها و علاقمندان و فعالان حوزه مدیریت پروژه بود، درباره مباحث گوناگونی از جمله اقتصاد مقاومتی پروژه ، مدیریت چابک پروژه ، پروژه های کارآفرینی و مشکلات و راهکارهای مدیریات پروژه ... ادامه »
06
چکیده: از اولین ابزاری که توسط انسانهای اولیه تولید شد تا پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی عصر حاضر ، هدف از ابتدا تا انتها یکسان بوده است. راحت تر کردن زندگی انسانها. فرایندها در حوزه نگهداری و تعمیرات نیز از همین قانون پیروی می کند. اما مشکل جدیدی که امروزه به وجود آمده است این است که با وجود تنوع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزار و با گسترش روز افزون تکنولوژی... ادامه »
30
چکیده: در این مقاله سعی شده است تا راه های مختلفی را که استفاده از یک نرم افزار مدیریت ناوگان خودروی حمل و نقل ، باعث افزایش بهره وری و در نهایت سود سازمان می شود ، بررسی شود. پیش بینی و برنامه ریزی مسیر با استفاده از اطلاعات دریافتی از یک دستگاه ردیاب GPS ، شما می توانید برای ناوگان خود مسیری را تعیین کنید که هم بتوان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد... ادامه »
25
چکیده: روز جهانی مدیریت پروژه، هر ساله در اولین پنجشنبه ماه نوامبر در سراسر دنیا برگزار می شود. این اتفاق برای اولین بار در سال 2004 میلادی با همکاری موسسه بین المللی آموزش (IIL) برگزار شد. هدف از بزرگداشت این روز ، گردهمایی مدیران پروژه، تیمهای پروژه و تمام فعالان بخش مدیریت پروژه از سازمانها ، نهادها ، صنایع و بخشهای مختلف اقتصادی در کنار هم است تا با ... ادامه »
صفحه 5 از 15اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين