اخبار و مقالات

14
چکیده: پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه پنجشنبه 11 آبان ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد .در این گردهمایی که متشکل از جمعی از مدیران پروژه ها و مدیران عامل برخی شرکتها و علاقمندان و فعالان حوزه مدیریت پروژه بود، درباره مباحث گوناگونی از جمله اقتصاد مقاومتی پروژه ، مدیریت چابک پروژه ، پروژه های کارآفرینی و مشکلات و راهکارهای مدیریات پروژه ... ادامه »
06
چکیده: از اولین ابزاری که توسط انسانهای اولیه تولید شد تا پیشرفته ترین ابزار تکنولوژی عصر حاضر ، هدف از ابتدا تا انتها یکسان بوده است. راحت تر کردن زندگی انسانها. فرایندها در حوزه نگهداری و تعمیرات نیز از همین قانون پیروی می کند. اما مشکل جدیدی که امروزه به وجود آمده است این است که با وجود تنوع تجهیزات سخت افزاری و نرم افزار و با گسترش روز افزون تکنولوژی... ادامه »
30
چکیده: در این مقاله سعی شده است تا راه های مختلفی را که استفاده از یک نرم افزار مدیریت ناوگان خودروی حمل و نقل ، باعث افزایش بهره وری و در نهایت سود سازمان می شود ، بررسی شود. پیش بینی و برنامه ریزی مسیر با استفاده از اطلاعات دریافتی از یک دستگاه ردیاب GPS ، شما می توانید برای ناوگان خود مسیری را تعیین کنید که هم بتوان در مصرف سوخت صرفه جویی کرد... ادامه »
25
چکیده: روز جهانی مدیریت پروژه، هر ساله در اولین پنجشنبه ماه نوامبر در سراسر دنیا برگزار می شود. این اتفاق برای اولین بار در سال 2004 میلادی با همکاری موسسه بین المللی آموزش (IIL) برگزار شد. هدف از بزرگداشت این روز ، گردهمایی مدیران پروژه، تیمهای پروژه و تمام فعالان بخش مدیریت پروژه از سازمانها ، نهادها ، صنایع و بخشهای مختلف اقتصادی در کنار هم است تا با ... ادامه »
22
چکیده: امروزه نرم افزارهای مورد استفاده در گوشی های همراه نقش بسیار بسیار مهمی را در زندگی روزمره ما بخصوص در موارد کاری و تجاری ایفا می کند و به سبب دسترسی آسان و تسریع امور ارزش بسیار زیادی را در کسب و کار ما ایجاد می نماید، از این رو استفاده از آنها در امور روزانه بیش از پیش مورد استقبال قرار می گیرد. استفاده از چک لیست های الکترونیکی نرم افزار بازرسی ... ادامه »
صفحه 5 از 14اولين   قبلي   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  بعدي   آخرين