اخبار و مقالات

22
چکیده: امروزه نرم افزارهای مورد استفاده در گوشی های همراه نقش بسیار بسیار مهمی را در زندگی روزمره ما بخصوص در موارد کاری و تجاری ایفا می کند و به سبب دسترسی آسان و تسریع امور ارزش بسیار زیادی را در کسب و کار ما ایجاد می نماید، از این رو استفاده از آنها در امور روزانه بیش از پیش مورد استقبال قرار می گیرد. استفاده از چک لیست های الکترونیکی نرم افزار بازرسی ... ادامه »
16
چکیده: در یک مدرسه یا دانشگاه قسمتها و بخشهای مختلفی در فرایند عملکرد از صدر تا ذیل دخیل اند. برای کارکرد هر چه بهتر هر مدرسه ، دانشگاه ، دبیرستان و در کل فضاهای آموزشی لازم است که تک تک بخشها به درستی کار کنند. برای رسیدن به این هدف مدیریت این بخشها باید قادر باشند که برای نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه برنامه ریزی داشته باشند و با برنامه زمانبندی مشخص و با... ادامه »
12
چکیده: در اواسط قرن گذشته که ابتدای شروع مسابقه سفر به فضا میان کشورها بود ، دستیابی به فضا یکی از فاکتورهای غرور ملی یک ملت محسوب می شد، در حدود سال 1950 میلادی ، وزارت دفاع امریکا به این موضوع پی برد که می تواند از تکنولوژی ردیابی ماهواره ها برای ردیابی و تعیین موقعیت جغرافیایی افراد ثابت بر روی سطح کره زمین نیز ، استفاده کند. در آن زمان هیچ کس تصور ن... ادامه »
10
چکیده: نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه روشی است که سال هاست توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار گرفته است. این روش کاراترین روش جهت نگهداری تجهیزات در بالاترین سطح از عملکرد است.  دلایل بسیار متعددی برای محبوبیت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه مطرح است، زیرا تعمیرات و نگهداری پیش از وقوع خرابی، از لحاظ هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض قطعات می باشد... ادامه »
03
چکیده: اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی تجهیزات فرودگاهی با حضور مقامات مختلف و مشارکت ده ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه های گوناگون خطوط هوایی، حمل و نقل هوایی، هوانوردی، تکنولوژی هواپیمایی، مدیریت ترافیک هوایی و .. صنایع مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.  در نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوای... ادامه »
صفحه 6 از 15اولين   قبلي   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدي   آخرين