اخبار و مقالات

01
چکیده: نرم افزار مدیریت ناوگان خودرو کاربرد گسترده ای در شرکت هایی که در حوزه ترانزیت فعالیت میکنند دارد که این امر برای ردیابی سریع ناوگان خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنولوژی سبب پیشرفت عمده ای در حوزه ی ردیابی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت در طول دو دهه گذشته شده است. نحوه کارکرد نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی   بطور کلی، س... ادامه »
22
چکیده: نخستين نمايشگاه بين المللي صنعت حمل و نقل هوايي "ايروپرشيا" ، در تاریخ 24 تا 26 شهریور ماه 96 در تهران با حضور شركت هاي هواپيمايي كشور از جمله هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران هما، شركت هواپيمايي آسمان، هواپیمایی كيش، هواپیمایی قشم، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ايرتور و.... در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ،برگزار می گردد. شرکت کامپیوتر و ... ادامه »
20
چکیده: زمان انجام کار در تمام کسب و کارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اما می توان آن را با مدیریت نگهداری و تعمیرات کنترل کرد. بخش بزرگی از زمان نیروهای نگهداری پیشگیرانه اغلب صرف پیدا کردن مشکل و سپس یافتن راه حل مناسب برای حل مشکل به وجود آمده و در ادامه تهیه و آماده کردم وسایل و تجهیزاتی که برای این امر لازم است، می شود. یکی از روشهای مقابله با... ادامه »
08
چکیده: اداره یک شرکت حمل و نقل کار ساده ای نیست. علی الخصوص زمانی که شما مسئول مدیریت یک ناوگان که متشکل از خودروهای گوناگون می باشد هستید. بدون دانستن موقعیت جغرافیایی هر کدام از خودروهای موجود در ناوگان شما مجبورید که تصمیم گیری ها را بر اساس تخمین و حدسیات انجام دهید که این کار راه مناسبی برای مدیریت صحیح یک ناوگان حمل و نقل نمی باشد. در ادام... ادامه »
25
چکیده: شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چطور می توان از مزایای نرم افزار نظارت و بازرسی بهره مند شد... اولین جنبه استفاده از این نرم افزار، کمک به شما در مدیریت و نظارت بهتر تجهیزات، رویدادها، وظایف کاری کارمندان ، حذف کاغذبازی و تسهیل و ساده سازی فرآیندهای پیچیده شما در سازمانتان خواهد بود. دومین جنبه آن می تواند کاهش هزینه ها و خسارات وارده به سا... ادامه »
صفحه 7 از 15اولين   قبلي   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدي   آخرين