اخبار و مقالات

18
چکیده: با استفاده از نرم افزار نگهداری و تعمیرات امکان ردیابی وظایف مرتبط با برنامه ریزی، بازرسی و تعمیر و تنظیم مجدد دارایی ها قابل انجام خواهد بود. نرم افزار نت کارکرد استاندارد ماشین و تجهیزات شما را از طریق کاهش زمان توقفات و افزایش بهره وری ممکن می سازد. 8 مورد از انواع فواید استفاده از نرم افزار CMMS در سازمان شما در ذیل آمده است : اس... ادامه »
11
چکیده: ردیاب GPS ابزاری برای نظارت بر موقعیت مکانی از طریق استفاده از سیستم جهانی موقعیت یابی است که موقعیت مکانی یک شی را از راه دور کنتـــرل می کند. تکنولوژی ردیاب GPS می تواند طول و عرض جغرافیایی ، سرعت ثابت و جهت مسیر هدف مورد نظر را ردیابی کند. نحوه عملکرد تکنولوژی ردیاب GPS تکنولوژی GPS گروهی از 24 ماهواره فضایی است که به دور زمین می چرخ... ادامه »
03
چکیده: شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه با داشتن سالها تجربه در ارائه راهکارهای کامپیوتری، و ارائه نرم افزار نگهداری و تعمیرات، شما را در مدیریت دارایی های خود یاری خواهد نمود. در ادامه مطالب گذاشته که به عنوان مزایای نرم افزار نگهداری و تعمیرات پرداخته بود ، به برخی دیگر از سودمندی های نرم افزار نت شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه ، اشاره می شود. ک... ادامه »
28
چکیده: برای شروع بهتر است به این سؤال پاسخ دهیم که چه شرکت ها و یا سازمان هایی بیشترین مزایا را از طریق ردیابی ناوگان حمل و نقل خود می توانند به دست آورند؟ استفاده از ردیاب GPS بر روی خودرو ها و ردیابی ناوگان خودرویی به صورت روز افزون درحال گسترش است. این امر به دلیل مزیت هایی است که ردیاب خودرو می تواند برای سازمان شما فراهم آورد. بسیاری از شرکت ها و سا... ادامه »
19
چکیده:  نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه، سیستمی ارزشمند که مزایای زیر را به همراه دارد: برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه: نرم افزار نگهداری و تعمیرات شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه با خودکارسازی فرآیند برنامه ریزی بازرسی و نگهداری و تعمیرات، از بروز مشکلات نت و تحمیل هزینه های گزاف نگهداری و تعمیرات جلوگیری... ادامه »
صفحه 8 از 15اولين   قبلي   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  بعدي   آخرين