اخبار و مقالات

14
چکیده: شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه  همواره به دنبال ایفای نقشی ،هر چند کوچک ، در کمک به رشد و تعالی هر چه بیشتر کشور عزیزمان، ایران بوده است، همکاران ما در شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در طول 40 سال فعالیت در صنعت آی تی و بخشهای مرتبط با آن ،همواره به دنبال شناخت نیازهای موجود در حوزه تخصص خود بوده تا بتوانند با ارائه راهکارهای عملیاتی و منحصر ب... ادامه »
10
چکیده:   شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه با هدف جلب رضایت و خشنودی مشتریان ، که از اصول بنیادین این شرکت می باشد، پس از دریافت نظرات ، انتقادات و پیشنهادات  مشتریان مختلف و نیز با استفاده از نقطه نظرات کارشناسی ، متخصصین این حوزه، اقدام به تهیه نسخه جدید نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی کرده است. در نسخه ج... ادامه »
30
چکیده: صنعت نفت از وسایل نقلیه سنگین برای طیف گسترده ای از عملیات ها استفاده می کند. بعضی از رانندگان با استفاده از تانکرهای نفتی، سوخت جا به جا می کنند و برخی دیگر ممکن است به مأموریت هایی مانند جا به جایی تجهیزات سنگین بین سایتهای مختلف عملیاتی بپردازند. مشاغل درگیر در صنعت نفت و گاز طبیعی همواره در معرض مخاطره قرار دارند. مت... ادامه »
22
چکیده: امروزه مدیران HSE در صنعت نفت و گاز با چالش های متعددی در انجام بازرسی و نظارت بر پالایشگاه ها و همچنین انطباق فرآیندها با مقررات بیشمار موجود در این حوزه رو به رو هستند. از این رو مدیریت بهتر بازرسان و کارشناسان HSE و همچنین کاهش ریسک های موجود در پالایشگاه ها و حصول اطمینان از ایمنی و سلامت کارکنان و تجهیزات موجود در پالایشگاه ها و سکوهای نفتی، ن... ادامه »
17
چکیده: عوامل نرم افزاری و سیستم عاملها: هرچند چشم اندازه پروسه مکانیزه کردن نگهداری و تعمیرات به شدت اقوا کننده است، جایی که توجه ما را به خود جلب می کند آن است که خط مشی آینده به سمت کاهش تجهیزات سخت افزاری نشانه رفته است. کاهش اطلاعات ورودی مورد نیاز و ساختن اپلیکیشن هایی که بیشتر مناسب کاری هستند که برای مدیریت در آن طراحی ش... ادامه »
صفحه 9 از 15اولين   قبلي   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدي   آخرين