نوع و موضوع فعالیت

گسترش روزافزون فن‏اوری ها در زمينه كامپيوتر و ارتباطات و نياز جامعه به افزايش توانمندی ها براي بكارگيری اين صنعت در جهت تسريع رسيدن به اهداف توسعه كشور،زمينه ساز آن شد كه در ابتدای سال 1352، شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه تاسیس گردد. قریب به نیم قرن حضور در دنیای فناوری اطلاعات و ارائه سیستم های هوشمند در این حوزه ،مدیران و کارشناسان این شرکت را مصمم در ارائه راهکارهای نوین فناوری اطلاعات نموده است .امروزه این شرکت با تولید و ارائه سیستم های ردیابی هوشمند و با به کارگیری فناوری های RFID , GPS و GPRS توانسته است گامی مثمر ثمر در این راستا بردارد.

اهم فعالیت های تخصصی کارشناسان این شرکت عبارتند از:

  • تولید سخت افزار و نرم افزار سیستم کنترل دسترسی بر اساس RFID
  • تولید و تامین سخت افزار و نرم افزار سیستم پارکینگ هوشمند بر اساس RFID
  • تولید سخت افزار و نرم افزار سیستم BMS اتاق های سرور
  • ارائه راهکارهای خانه هوشمند Smart Home
  • تامین و پشتیبانی انواع محصولات GPS جهت ردیابی افراد و کالاها
  • تامین انواع سخت افزار ها و نرم افزار های هوشمند در حوزه فناوری اطلاعات


دپارتمان ارائه راه حل های RFID :

در این بخش با بهره گیری از کارشناسان سخت افزار و نرم افزار زیده ، کلیه فرایندهای مهندسی ، تولید و ارائه انواع راهکارهای مربوطه در این حوزه ،به انجام می رسد.

دپارتمان سیستم های ردیابی بر اساس GPS :

این دپارتمان با هدف تعریف و پیاده سازی انواع پروژه های ردیابی شهری و کشوری و نیز تامین سخت افزارهای کارا در این حوزه ، در حال فعالیت و خدمات رسانی است.

دپارتمان سخت افزارها و نرم افزارهای ویژه :

در این بخش سخت افزارها و نرم افزار های ویژه بر اساس نیاز مشتری طراحی و تولید می گردد.

دپارتمان بازرگانی خارجی :

این بخش وظیفه تامین مایحتاج سخت افزاری و نرم افزاری بخشهای تولیدی و تحقیقاتی شرکت از طریق منابع خارجی ، اقدام به بازاریابی و صدور محصولات به بازارهای جهانی و برگزاری نمایشگاه های خارج از کشور را به عهده دارد .

دپارتمان فروش و پشتیبانی :

این بخش در جهت معرفي محصولات توليدي و ارائه آن به بازارهاي داخلي و خارجي اقدام مينمايد. به این منظور اطلاع رسانی دقیق و صحیح به مشتریان از اهداف اصلی بخش می باشد ، همچنین دو واحد تحت عناوین تحقیق و توسعه بازار و سرپرستی امور نمایندگان در این بخش فعالیت می کنند که به ترتیب وظیفه زمینه سازی ورود محصولات جدید به سبد محصولات و نظارت بر عملكرد نمايندگان اين شركت درسراسرایران را به عهده دارند .همچنین جهت دستیابی به رضايت مشتريان از عملكرد سيستم هاي خريداري شده و استفاده بهينه از كليه قابليتهاي موجود، اين بخش وظيفه نصب ، راه اندازي ، ارائه آموزش و خدمات گارانتي را عهده دار مي باشد .