ساعت مراقبتی GPS

آیا در زمانی که درگیر مشکلات روزمره کار و زندگی هستید؛ نگران حال افراد کهنسال خانواده تان نیز می باشید؟ آیا می خواهید در زمانی که فرزندان خردسال شما به مهد کودک و یا مدرسه می روند ،از موقعیت مکانی آنها اطمینان حاصل کنید؟ ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم: دستگاهی کوچک ولی کارآمد جهت کنترل اشخاص و اعلام وضعیت خطر (اضطراری) یک ساعت مچی جدید که علاوه بر قابلیت های عادی یک تلفن همراه مانند برقراری تماس و ارسال پیامک، به منظور کنترل و مراقبت کودکان، معلولین ذهنی، مبتلایان به آلزایمر و سالمندان طراحی شده است و کار با آن برای هر کس بسیار راحت است.

این دستگاه بر اساس GPS (موقعیت یاب مکانی) و GSM (جهت ارسال ودریافت اطلاعات ازقبیل SMS و GPRS (سیستم انتقال داده ها)) عمل میکند و میتواند مختصات جغرافیایی خود را برروی گوشی موبایل SMS کند و یا با استفاده از سیستمGPRS و نرم افزار مخصوص خود، موقعیت دستگاه را به کامپیوتر ارسال نماید تا در همان لحظه در نقشه تعبیه شده در نرم افزار که بسیار شبیه به نرم افزار Google Map بصورت گرافیکی قابل ردیابی باشد.

این دستگاه علیرغم اینکه میتواند بصورت Online یا همزمان شخص حامل این دستگاه را کنترل کند، قابلیت نصب کارت حافظه را نیز دارد که میتواند اطلاعات موقعیت را داخل خود ذخیره نماید. (Offline یا غیرهمزمان) در این ساعت مچی، هم چنین امکان تعریف یک حصار جغرافیایی برای شخص ردیاب وجود دارد. بدین ترتیب که اگر شخص از محدوده تعیین شده، خارج گردد، ساعت بصورت خودکار به مدیر، پیغام هشدار بفرستد.