قوانین سایت

شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات کامپیوتر و روش های مکانیزه

 

کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات و برنامه‌‏هاي کاربردي فروشگاه اينترنتي کامپیوتر و روش های مکانیزه به دقت ملاحظه فرماييد.

ورود کاربران به ‏‌سايت فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه هنگام استفاده از پروفايل شخصي و ساير خدمات ارائه شده توسط فروشگاه به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه استفاده از سرويس‌‏ها و خدمات کامپیوتر و روش های مکانیزه است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه از سوي کاربر است.

لازم به ذکر است شرايط و قوانين مندرج، جايگزين کليه توافق‏‌هاي قبلي محسوب مي‏‌شود.

 

قوانين عمومي

توجه داشته باشيد کليه اصول و رويه‏‌هاي فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است.

در صورتي که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي کامپیوتر و روش های مکانیزه تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود و شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت فروشگاه به معني پذيرش هرگونه تغيير است.

 

تعريف مشتري يا کاربر

مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات کامپیوتر و روش های مکانیزه اقدام نمايد.

 

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات کامپیوتر و روش های مکانیزه استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به کامپیوتر و روش های مکانیزه ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که کامپیوتر و روش های مکانیزه به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه ، امکان دارد کامپیوتر و روش های مکانیزه براي اعضاي سايت فروشگاه ، ايميل ارسال نمايد.

در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه فروشگاه را لغو نمايند.

 

سياست‏‌هاي رعايت حريم شخصي

کامپیوتر و روش های مکانیزه به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند.

کامپیوتر و روش های مکانیزه متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد.

 

 فرايند ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 روز کاري به معني روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند.

کامپیوتر و روش های مکانیزه به مشتريان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز ، امکان سفارش دهي کالا و خدمات مي‌‏دهد.

کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه به وسيله ارسال پيش فاکتور از طريق ايميل،  در صف پردازش قرار مي‏‌گيرند. کامپیوتر و روش های مکانیزه همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را مي‏‌نمايد. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي در فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه به پايان برسد، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي فروشگاه اينترنتي کامپیوتر و روش های مکانیزه محفوظ است

همچنين در صورت بروز مشکل در پردازش نهايي سبد خريد مانند اتمام موجودي کالا يا انصراف مشتري، با توافق مشتری مبلغ  پرداخت شده طي 48 ساعت کاري به حساب مشتري واريز خواهد شد.

کامپیوتر و روش های مکانیزه مجاز است بدون اطلاع قبلي نسبت به توقف سفارش‌‏گيري جديد، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گيري، پردازش و ارسال مي‌‏شود. حق قطع فروش کليه و يا بخشي از محصولات به هر دليلي مانند اتمام موجودي کالا بدون اطلاع قبلي، براي فروشگاه اينترنتي کامپیوتر و روش های مکانیزه محفوظ است.

کاربران بايد هنگام سفارش کالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور کامل تکميل کنند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش کاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پيش پرداخت شده باشد، تحويل گيرنده سفارش ، هنگام دريافت کالا بايد کارت شناسايي همراه داشته باشد.

همچنين با توجه به ثبت سيستمي سفارش، به هيچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد يا تغيير مشخصات آن از جمله تغيير فاکتور حقيقي به حقوقي وجود ندارد. بنابراين لازم است مشتريان هنگام ثبت سفارش، نسبت به اين مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نياز دارند که فاکتور حقوقي براي آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزينه " تکميل اطلاعات حقوقي" و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر،  براي خريد سازماني و دريافت فاکتور رسمي اقدام کنند.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

کامپیوتر و روش های مکانیزه همواره نهايت تلاش خود را مي‏‌کند تا کليه سفارش‏‌ها در نهايت صحت و بدون آسيب به دست مشتريان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندي ايمن و استاندارد همه مرسولات، تحويل به هر يک از شرکت‌‏هاي حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خريد و اطلاع رساني از طريق سرويس پيام کوتاه) به اين معني است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحويل به عهده شرکت حمل و نقل است و کامپیوتر و روش های مکانیزه تنها در صورت تاييد شرکت حمل کننده سفارش و در راستاي تسهيل امور پيگيري، خسارت را جبران مي‌‏کند.

آسيب‏‌هاي ناشي از حمل و نقل بايد ظرف 24 ساعت کاري پس از تحويل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه کامپیوتر و روش های مکانیزه اطلاع داده شود و کالاي آسيب ديده به همراه صورت جلسه رسمي شرکت حمل کننده و کليه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش کامپیوتر و روش های مکانیزه ارسال شود.

قوه قهريه

تمامي شرايط و قوانين مندرج، در شرايط عادي قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهريه، کامپیوتر و روش های مکانیزه هيچ گونه مسئوليتي ندارد.

کامپیوتر و روش های مکانیزه خود را ملزم به رعايت حريم شخصي کاربران مي‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طريق کانال‏‌هاي ارتباطي ذکر شده با ما در ميان بگذاريد.