22

نخستين نمايشگاه بين المللي صنعت حمل و نقل هوايي "ايروپرشيا"

نخستين نمايشگاه بين المللي صنعت حمل و نقل هوايي "ايروپرشيا" ، در تاریخ 24 تا 26 شهریور ماه 96 در تهران با حضور شركت هاي هواپيمايي كشور از جمله هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران هما، شركت هواپيمايي آسمان، هواپیمایی كيش، هواپیمایی قشم، هواپیمایی آتا، هواپیمایی ايرتور و.... در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ،برگزار می گردد.
صنعت_حمل_و_نقل_هوایی

شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه مفتخر است که با معرفی راهکارهای مناسب برای استفاده در صنعت هوایی کشور در این نمایشگاه حضور به هم می رساند. همکاران ما در شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه برای رفع نیازهای هموطنان خدوم و پر تلاش خود در صنعت هواپیمایی کشور دو نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی برای پرسنل پرواز و نیز نرم افزار یادگیری الکترونیکی (e-learning) را ارائه داده است.
بعد از توافق برجام بین ایران و کشورهای 5+1 و برداشته شدن محدودیت ها، صنعت حمل و نقل هوایی ایران وارد دوران تازه ای شده است که امید است با برگزاری این نمایشگاه که به این شکل وسیع و فراگیر برای اولین بار در ایران برگزار می گردد ، مقدمات شکوفایی هر چه بیشتر صنعت هوایی و به طبع آن صنعت حمل و نقل کشور ، فراهم گردد.
در انتها لازم به ذکر است که به دلیل استقبال گسترده و درخواست شرکت کنندگان، این نمایشگاه در روز اول به صورت تخصصی برگزار شده و در ادامه بازدید برای عموم آزاد خواهد بود.
تهیه و تنظیم : مریم عیسی زاده
تعداد مشاهده خبر: (957)
گروه خبر: اخبار
کد خبر: 1268

اخبار و مقالات