16

ردیابی خودرو با هزینه ای موثر: بهینه سازی GPS مسیریابی

ردیابی خودرو با هزینه ای موثر: بهینه سازی GPS مسیریابی

با استفاده از یک سیستم GPS ردیابی خودرو شما می توانید با توجه به ویژگی های بهینه سازی مسیر، دقیقه هاو مسافت ها را کوتاه کنید و در هزینه ها صرفه جویی کنید و رانندگان شما قادر هستند از سایت های مشتریان بیشتری در روز بازدید کنند.

 

ردیابی خودرو با هزینه ای موثر: بهینه سازی GPS مسیریابی

قبل از اینکه یک راننده برای کار روز برود، شما یا یک توزیع کننده میتوانید محل های مختلف مورد نیاز توقف را وارد کنید. به سادگی بر روی دکمه بهینه سازی مسیر کلیک کنید و سیستم GPS به شما و راننده کارآمدترین مسیر را می گوید. همه ی رانندگان باید مسیری که در GPS وسیله نقلیه نشان می دهد را دنبال کنند. همچنین ناظران شما می توانند مشتریان را از زمان انتظار مطلع سازند. چه اتفاقی می افتد اگر راننده به دلایلی مسیر را تغییر دهد؟ اگر آنها از سایت تبلت راننده استفاده کنند، آنها می توانند یک مسیر بهینه جدید را از مکان فعلی خود دریافت کنند و روز خود را با کارآیی کامل تر به پایان برسانند.

بسیاری از مزایای بهینه سازی مسیر عبارتند از:

طی کردن مسافت کمتر: هر مسافت برای شما هزینه است و بهینه سازی مسیر از ابتدای روز به شما در صرفه جویی هزینه های سوخت کمک می کند. افزایش کارایی راننده: زمان کمتری برای دریافت از یک مشتری به مشتری بعدی طول می کشد و در زمان بیشتری راننده شما میتواند به مشتریان خدمات رسانی کند. رضایت مشتریان: بهینه سازی مسیرها برای شما امکان زدن تخمین های دقیق تر ورود را فراهم می کند و می توانید خدمات بهتری را به مشتریان بیشتری در روز ارائه دهید. محدود کردن تعداد وسیله نقلیه: رانندگی مسافت های اضافی یعنی فرسودگی و گسستن وسیله نقیه شما و استفاده از مسیرهای مؤثر یعنی شما می توانید از دارایی های ارزشمند خود بیشتر استفاده کنید. هر ردیابی GPS این ویژگی مهم را ارائه نمی دهد، اما GPSTrackIt این کار را می کند. هدف ما ارائه راه حل های GPS ناوگان برای هر نوع کسب و کار کوچک یا بزرگ است. این بدان معنی است که ما به طور مداوم ویژگی های جدیدی را اضافه میکنیم و نرم افزار را بروز می کنیم و سعی در پیدا کردن راه های جدید برای بهتر اجرا شدن کسب و کار های شما داریم. امروز برای پیدا کردن ردیابی خودرو برای شما مناسب است، با ما تماس بگیرید. رانندگان شما چقدر وقت صرفه جویی در بهینه سازی مسیر جاده از میدان را دارند؟
تعداد مشاهده خبر: (530)
کد خبر: 1329

اخبار و مقالات