اخبار و مقالات

28
چکیده: در مقاله گذشته تعدادی از مشکلات پیش روی مدیران سازمان های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی را شرح دادیم. باقی موارد و مشکلات این سازمان ها را نیز در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد. چالش سرقت ناوگان خودرویی یکی از اصلی ترین سوالاتی که پاسخ آن را تنها با استفاده از نرم افزار ردیابی ناوگان خودرویی خواهید یافت این است که "ناوگان ... ادامه »
18
چکیده: با توجه به رشد چشمگیر صنعت حمل و نقل، دارندگان وسایل نقلیه، بویژه سازمان ها و شرکت های حمل و نقل در رابطه با مدیریت ناوگان خودرویی خود همواره با مشکلات متعددی رو به رو هستند. اما خوشبختانه با پیشرفت فناوری، بسیاری از این مشکلات قابل حل می باشند. تعدادی از مشکلات مدیران این سازمان ها و راه حل های ارائه شده از طریق ردیابی ناوگان خودرویی در ادامه شرح ... ادامه »
08
چکیده: کنترل دما و مناسب نگه داشتن فضای یخچالها در ناوگان هایی خودرویی که مسئول حمل محصولات غذایی یا دارویی که قابلیت فاسد شدن دارند، امری چالش برانگیز است. محصولات غذایی یا دارویی مشخصات و ویژگی های خاصی دارند و برای حمل و نقل آنها باید از قوانین و اصول مناسب پیروی کرد. به طور مثال محموله باید سریع حمل شود و در تمام طول مسیر در یک دمای خاص نگه داری شود چ... ادامه »
25
چکیده: تصور کنید که پشت میز خود نشسته اید و گزارشی دریافت می کنید که یکی از خودروهایی که باید چندین ساعت پیش به مقصد می رسید در دسترس نیست و هیچ کس اطلاعی از آن ندارد. چه کاری انجام می دهید؟ فرقی نمی کند که شما مالک یک ناوگان خودرویی بزرگ با تعداد خودرو زیاد باشید یا یک ناوگان کوچک با تعداد خودروهای کمتر. حتی ممکن است چندین خودرو داشته باشید که به شرک... ادامه »
14
چکیده: مقاله"موقعیت یابی وسایل نقلیه با استفاده از سیستم GPS جهت بهبود کنترل آنها " توسط برخی از همکاران شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه در سومین کنفرانس سراسری دانش و فن آوری مهندسی مکانیک و برق ایران ارائه شده است که در ادامه می آید :  چكيده   تعیین موقعیت وسایل نقلیه در جاده های مختلف می تواند کنترل ترافیک و ایمنی جاده ها و وسایل ... ادامه »
صفحه 1 از 5اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  بعدي   آخرين