شرکت کامپیوتر و روش های مکانیزه


25

برگزاری پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه

روز جهانی مدیریت پروژه، هر ساله در اولین پنجشنبه ماه نوامبر در سراسر دنیا برگزار می شود. این اتفاق برای اولین بار در سال 2004 میلادی با همکاری موسسه بین المللی آموزش (IIL) برگزار شد. هدف از بزرگداشت این روز ، گردهمایی مدیران پروژه، تیمهای پروژه و تمام فعالان بخش مدیریت پروژه از سازمانها ، نهادها ، صنایع و بخشهای مختلف اقتصادی در کنار هم است تا با به اشتراک گذاردن دانش و تجربیات خود ، سازمانها و واحدهای اقتصادی را به توجه هر چه بیشتر به مقوله مدیریت پروژه ترغیب کنند. امسال نیز پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه ، به امید تکرار دستاوردهای موفق سالهای گذشته ، در تاریخ 11 آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

سمپوزیوم_مدیریت_پروژه

شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه به جهت همکاری و رابطه تنگاتنگی که با شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran) دارد ، حضوری فعال و گسترده در این سمپوزیوم خواهد داشت . جناب آقای مهندس سعید مقدسی مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه به عنوان یکی از سخرانان این مراسم در خصوص یکی از محورهای سمپوزیوم مطالبی را عنوان خواهند کرد.

از جمله دیگر سخنرانان این سمپوزیوم می توان به دکتر اصغر ابراهیمی اصل عضو هیات مدیره سازمان اقتصادی آستان قدس رضوی ، مهندس مهدی معین مشاوره مدیریت پروژه و مدیر عامل شرکت پیشرو مدیریت پیران (PMPiran)، مهندس سینا قاضی مدیرعامل شرکت دوناب ارتباط ، دکتر توکل شرفی طراح پروفایلهای حرفه ای مشاغل در مرکز ارزیابی و توسعه مدیران صنعت نفت و تنی چند از خبرگان و متخصصین این حوزه اشاره کرد.

کامپیوتر_و_روشهای_مکانیزه
مهندس سعید مقدسی ، مدیر عامل شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه یکی از سخنرانان سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه
همچنین از جمله مخاطبانی که این سمپوزیوم می تواند مورد استفاده و توجه آنان واقع شود فعالان حوزه های مدیرت پروژه ، مهندسی پروژه، راهبری پروژه، راهبری و کارشناسی دفتر مدیریت پروژه، مشاوره مدیریت پروژه، مدیریت پروژه چابک، توسعه نرم افزار، مهندسی طراحی، مهندسی صنایع، مدیریت طرح و برنامه، مهندسی تولید، مدیریت عملی و ... می باشند.

محور های اصلی پنجمین سمپوزیوم مدیران پروژه حرفه ای

  • بخش خصوصی و مدیریت پروژه ها
  • اقتصاد مقاومتی پروژه
  • مدیریت چابک پروژه
  • پروژه های کارآفرینی


شرکت کامپیوتر و روشهای مکانیزه از تمامی فعالان حوزه های ذکر شده و علاقمندان و دانشجویان دعوت می کند تا در این سمپوزیوم شرکت کنند و دانش و تجربه گرانبهای خود را به همکاران خود انتقال دهند.
برای اطلاع از نحوه شرکت در پنجمین سمپوزیوم مدیران حرفه ای پروژه به وبسایت www.ipmday.ir مراجعه فرمایید.
تعداد مشاهده خبر: (658)
گروه خبر: اخبار
کد خبر: 1284